bahçeşehir escort Ablam ve Kocam | Seks Hikayesi
Home / Seks Hikayeleri / Ablam ve Kocam

Ablam ve Kocam

Merhaba sevgili hikaye okurları, ben Fatma, 35 yaşında, esmer 1.60 boyunda güzel alımlı bir bayanım, eşimle 2 yıllık evliyiz, kocam Burak benle aynı yaşlarda, birbirimizi severek evlendik, eşimle cinsel hayatımız düzenli, hemen her gün seks yapmakta, birbirimizle doyumsuz sikişmeler içindeydik, kocamı severdim. Onun altında inlemek ya da sikinin üstünde zıplamak benim için bir zevkti, kocam görev icabı geceleri dışarda olduğu zamanlar onu arzuyla beklerdim. Kocam da bana karşı ilgili sevecen anlayışlı birisiydi, yani anlayacağınız her konuda uyumlu bir çifttik.
Her şey ablamın beni aramasıyla değişik bir hal aldı. Ablam telefonda ağlamaklı bir sesle moralinin bozuk olduğunu beni görmek istediğini belirtti. İyi abla gel dedim, ablam Gülsüm benden biraz daha uzun, ten olarak biraz daha açık, hafif kilolu, kalçaları biraz daha geniş, adeta koca götlü irice memeleri olan birisiydi, vücut olarak çekici denirdi yani. Eve geldiğinde bana sarılıp, ayyy Fatma diye ağlamaya başladı, merakla ve korkuyla noldu ablacım dedim, Gülsüm; kocam olacak orospu çocuğu var ya beni aldatıyor, diye ağlamaya başladı, ben şaşırmış nasıl dedim, nasıl oldu deyince, ablam hüüüü yaparak; aynı işyerinden Gülay isimli kaltakla ikisini de yatakta, anadan doğma, sikişirken yakaladım diye anlatmaya başladı. Neyse abla otur bir dedim, mendil verip, bir bardak su ikram edip, toparla kendini nasıl oldu sakin sakin anlat dedim, ablam ayyy yapıp anlatmaya başladı: biraz kendimi kötü hissettim, işyerinden izin alıp eve 2 saat erken vardım. Kapıyı açınca koridorda kırmızı külot görünce şaşırdım, yatak odasından inleme sesleri geliyordu, yavaş yavaş yatak odasına gelince Gülay orospusu yatakta domalmış, kocam olacak domuzda arkasına geçmiş bir güzel sikiyordu. Bende olayı gözümde canlandırdım, Gülay yatakta domalmış enişte beyde arkasına geçmiş bir güzel Gülay’ı pompalıyor, gerçekten dehşet verici bir manzaraydı, ablam devam etti. Beni görünce ikisi de afalladı, kocama bir tokat attım, Gülay’ında saçından tuttum, fakat kaçtı orospu dedi, sonra sinirle dışarı çıktım, kocam olacak domuz arkamdan Gülsüm düşündüğün gibi değil dedi ama ben dinlemedim, soluğu senin yanında aldım dedi.

Bende tamam ablacım iş olacağa yere varır boşanırsın, bırak senin kıymetini bilmiyorsa o düşünsün deyince, boşanmak mı ama dur dedi önce süründüreceğim onu, yaptığına pişman edeceğim, intikamım kötü olacak deyince napacan vuracak mısın? ikisini de deyince yok dedi ablam; bende kocamı aldatıcım deyince, ben şaşırdım iyi de kiminle nasıl olacak bu iş deyince ablam bilmiyorum, ablam biraz düşünüp, bizim işyeri olmaz duyulur, ehh sokakta da gelin beni sikin diyemem dedi, benim gülesim geldi, ama kendimi tuttum, sonra ablam bana bakıp aslında aile içinde olsa daha iyi olur; mesela senim kocan deyince ben zıpladım, aaaaaaaaa demiştim. Abla sen iyi misin? Ne dediğini kulan duyuyor mu? dedim. Gülsüm elimi tuttu; lütfen Fatma, ilk aklıma gelen kocan Burak, yani aramızda sır kalsın. Ben gönlümü ferah tutmak, içimi rahatlatmak istiyorum deyince, ben afallamıştım, kıpkırmızı olmuştum. Gülsüm bana sarılmış, kız bak kocanı elinden alacak değilim, sadece bir kerelik ilişki ne var bunda aile arasında kalacak diyordu. Ben yok abla olmaz, delirdin mi? Başka adam mı yok, deyince ablamda kızım biliyorsun fazla çevrem yok, çabuk olsun bitsin bu iş içim rahatlasın istiyorum dedi.

Yaklaşık böyle on dakika ablam bana dil döktü, yok olur olmaz, aile arasında sır kalacak, sadece bir kez yapacaz deyince ablam, bende safça ya daha da istersen kocamı dedim böylece açık vermiş oldum. Ablam da inatçıydı, yok kız Fatma bir kez yapacağız, oda sır, ben gönlümü ferahlatmak istiyorum deyince, nasıl oldu bilmem ağzımdan ooof peki deyiverdim. Ablamın gözü parladı, canım deyip bana sarıldı. Bende nasıl ne zaman olacak bu iş deyince, ablam bu akşam olsun bitsin dedi, bana da sen Burak’a söylersin dedi. Bu sırada benim telefon çaldı, arayan enişte beydi, ablam sakın açma, merak etsin it oğlu it dedi. Bende açmadım, meşgule aldım.

Beni bir düşünce aldı, kocama nasıl söyleyecektim. Eşimi seviyordum, ablam orospusu yüzünden düştüğüm durum nasıl olacaktı. Akşam olunca kocam eve geldi, ablamı görünce hoş geldin baldız dedi, ben durumu açıklayıp ablamın enişteyle iş yeri arkadaşı Gülay’ı yatakta nasıl bastığından bahsettim. Eşimde vah adi herif, senin gibi güzel bir kadına bu yapılır mı dedi. Gülsüm’ü teselliye başladı. Gülsüm de kocasına küfürleri saydırmaya başladı, benim kıymetimi bilmedi pezevenk diye söyleniyordu, neyse akşam yemeği çay faslı derken, ben konuyu nasıl açsam diye kıvranıyorum. Ablamda hadi yatma vakti geliyor diye bana kaş göz yapmaya başladı, bir fırsatını bulup Burak’ı mutfağa yanıma çağırdım, ablam da yatak odasına geçti. Burak’a ya dedim ablamın teselliye şefkate ihtiyacı var, Burak da iyi bizde istediği kadar kalsın deyince, bende öyle değil yani şey. Bir erkeğin ilgisini istiyor, kocasından intikam alacak deyince kocam da anlamadım dedi. Bende bütün cesaretimi toplayıp, yani canı erkek istiyor, istersen şu ablamla cinsel ilişkiye girin dedim. Burak da neeee? Fatma sen benden ablan Gülsüm’ü sikmemi mi istiyorsun? Deyince ben sus ablam duymasın, valla ablam kendisi istedi, eve gelince ablamla aramızda geçen diyalogları anlattım. Ablamın beni ne kadar zorladığını bahsettim. Burak da nasıl olur dedi. Bende cilveli bir şekilde; Burak canım, aşkım bende uygun gördüm, ablam dünden razı, şu kancık ablamın ateşini bi alıver dedim. Burak şaşkındı, kızım bak benle oyun oynamıyorsunuz ya dedi, ben de ay ne oyunu ablamla seks yapacaksınız dedim. Burak biraz düşünceli Fatma bak canım sende razımısın bu işe dedi, sana ihanet etmek istemem, bende canım seni seviyorum sadece şu azgın yelloz ablam çok istediği için kabul ettim. Burak peki olur dedi istemsizce. Ben de rahatlamış bir şekilde, tamam hadi yatak odasına geçelim dedim.

Burak’ın elinden tutup yatak odasına geçtik, odaya varınca ablam sandığımdan da orospu çıktı, benim geceliklerimden birini bulup giymiş, iç çamaşırlarını da çıkarmış, benden iri olduğundan kıllı amı, memeleri her şeyi meydan da, yatağa uzanmış bekliyordu. Ablam Burak’a, canım sadece intikam için yapacağız deyince, kocam da ablama yiyecek gibi bakıp şaşkın şaşkın peki canım sorun yok öyle olsun diyebildi. Ablam sen çık istersen Fatma, sen varken yapamayız deyince bende ayy olmaz abla, sadece bakıcam dedim, ablam da peki kocan da soyunsun artık dedi, Burak kendine gelip tamam soyunayım dedi, ben de kocamı soymaya başladım, Burak sadece üstünde külotla kalmıştı. Bende kocamın sikini donu üzerinden okşamaya başladım; oldukça irileşmişti, donunu da indirince siki kalkmış ablamın önündeydi, ablam da önce kocamın sikini okşamaya başladı, Burak bana sarılıp hayatım sende soyun böyle utanıyorum deyince, bende ablama bakıp, üzerimdekileri çıkardım, ablam kocamın sikini ağzına almış, saksafon çekiyordu, baya da marifetliydi, Burak da bana sarılıp öpüşmeye başladık, ablamda kocamın taşaklarını da ağzına alıyordu, baya iştahlıydı kaltak, ablam geceliğini sıyırdı, yatağa uzandı kocama hadi canım sende benimkini yala deyip, bacaklarını araladı, kocamda izin ister gibi bana baktı, bende olur deyince kocacım ablamın amcığını dillemeye başladı, iştahlı iştahlı, amcığını somuruyordu, ablamda ayyy yavaş diye inliyordu, her şey gözümün önündeydi, abam sulanmış, Burak’ta klitoriste dil darbeleri vuruyordu. Onları böyle izlemek beni de azdırdı, sulanmaya başladım, kocamın götünü okşuyordum, sonrasında Burak sikini ablamın amcığına dayadı, Gülsüm de bacaklarını karnına doğru çekmişti, kocamın siki ablamın amcığına yavaş yavaş giriyordu. Kocam buldum kaşarı tadını çıkarayım hesabındaydı, Gülsüm de ayyyy erkeğim, yavaş sok diye inliyordu, Burak tempoyu hızlandırdı, adeta ablamım dibini dövüyor, her sokuşta şlap şlap diye ses geliyordu, Gülsüm orospusu da orgazmın doruğunda ayy ayy, sok erkeğim diye inliyor bacaklarını da havaya dikmişti. Ablamın bu kadar azgın olduğunu bilmezdim, bende etkilenmiş, amcığıma parmaklıyordum. Bu kadar da coşkulu sikişeceklerine bilmezdim, ama ablam sürtüğü sayesinde kocam çılgın gibi ablamı pompalamaya devam ediyordu.

Burak pozisyon değiştirelim, gel deyip ablamı önüne domalttı, ablam benimkinden de büyük kocaman kıçıyla kocamın önüne domaldı, kocamda sikini doğrultup tekrardan pompalamaya başladı, ablam çığlık çığlığa inliyordu, Burak ta ablamın belinden kavramış var gücüyle sikiyordu. Bense kıskanç kıskanç sikişmelerini izliyordum, ikisi de zevk içinde inliyorlardı, böyle on dakika kadar yaptıktan sonra kocam geliyorum deyip sikini çıkarıp ablamın götüne boşaldı. Ben peçete getirip ablamın götünü bir güzel temizledim. Gülsüm yatağa yığılmış, ayy öldüm bittim, nidasıyla inliyordu. Bana dönüp çok teşekkür ederim Fatma senin ve kocan sayende intikamımı aldım şu adi kocamdan dedi. Bende ay ne olacak ablacım aileyiz yani, sana yardımcı olacağız tabi ki dediysem de içimde bir pişmanlık vardı.

Üzerlerimizi giyindik, yatmaya hazırlandık, kocamla ben yatak odasında, ablamda salondaki kanepede uykuya daldık, bir ara uyandım, yanımda Burak yoktu. Uyku sersemi herhalde lavaboya gitmiştir dedim, epey zaman geçip de kocam gelmeyip ablamın salonda olduğunu sezince, içime kurt düştü, hemen yataktan doğruldum, sanki herşeyi sezinler gibi cep telefonumu da yanıma aldım, salona doğru sessizce yaklaştım kapıyı araladım, bide ne göreyim, Burak kanepede uzanmış azgın ablam kocamın sikinin üstünde zıplayıp duruyor, ikisi de anadan üryan, dehşetli bir sikişin içindeydiler, beni görmemişlerdi, ilk şoku atlatır atlatmaz hemen saklanıp cep telefonunun kamerasını açtım, gizlice çekim yapamaya başladım, sabaha yakın olduğu içi içerisi aydınlıktı, içimden ablama nefret kusuyordum, orospu karı sadece bir kez demişti ama, sikişmek tatlı gelince yarağa doymamıştı kaltak. Yaklaşık üç beş dakika çekim yaptıktan sonra, odadan sıvıştım. Yatak odasına gelince kaydı izledim, her şey net gözüküyordu gizli bile çekilmiş olsa kocamın siki, ablamın kıllı amı, girişler çıkışlar, kocamda ablamda net belliydi, Ablamın orgazm solumaları, kısık kısık inlemeleri adeta porno film çevirmişlerdi. Burak odaya gelince uyku numarası yaptım.

Sabah olunca kocam işe gitti, ablam da işyerinden izin almış, evde ikimiz vardık, ablamın morali düzgündü, kahvaltıdan sonra bir bahane bulup abla ben çıkıyorum dedim, evde rahatına bak deyip çıktım, çıkınca hemen ablamın eşini aradım, enişte merak içindeydi. Gülsüm’ü soruyor, çok pişman olduğunu belirtiyor falan derken bende enişte sizin evde görüşelim dedim, o da Gülsüm gelecek mi diye sordu, bende yok ilk önce ikimiz bir görüşelim anlatacaklarım var dedim. Peki bize gel bekliyorum dedi.
Eniştem ve ablamın evine gittim, enişte bey perişan morali bozuk, anlatmaya başladı, eşeklik yaptığını karısını çok sevdiğini, yok Gülay denilen sürttüğün kendisini zorladığını falan anlattı, bende ablam biz de dedim, ama önce sana göstereceklerim var izle istersen deyip, telefondan kaydı göstermeye başladım. Enişte bey sersemlemiş şekilde izlemeye başladı, aaa deyip bu Burak ve Gülsüm ama nasıl olur, ne yapıyorlar bunlar böyle deyip, şaşkınlık içinde izlemeye başladı. Bende yaa sevgili karıcın bizim eve gelip benim kocam olacak şerefsizi ayartıp böyle sabaha karşı inliye inliye sikişiyor. Hem de öz kız kardeşinin evinde onun kocasıyla dedim. Enişte bir yandan telefona bakıp aşağılık orospu, şuna bak nasılda mutlu mutlu kasılıyor, azgın kaşar karı dedi. Enişte ağlamaklı olmuştu, üzgün bir tavırla, bu bana yapılır mı deyince bende ya ben ne yapayıyım enişteciğim, aşağılık kocam ve de sürtük ablam evimde sikişiyor, ablam da ilk fırsatta kocamı ayartıyor deyip, enişteme biraz daha yanaşıp, başımı onun göğsüne koydum, enişte beyde evet Fatmacım deyip bu bize yapılmaz dedi. Bu arada bana sarılmıştı, ikimizde de bir sıcaklık oluşmaya başladı. Böyle yaklaşık bir dakika birbirimize sevgili gibi sarılıp durduk, artık kendimi eniştemin kollarına bırakmış bana istediğini yap durumundaydım. Enişte beni önce yanaklarımdan öptü, bende canım diye karşılık verdim, şimdi benim için intikam zamanıydı, eniştemle öpüşmeye başladık, dudaklarımız kenetlendi, dillerimiz içte sevişiyordu, enişte bey beni soymaya başladı, ona karşı koymuyor, bilakis yardım ediyordum, kendisi de soyunmuş üstünde donu kalmıştı, külotunun üstünden sikini okşamaya başladım, siki oldukça iriydi, bende soyunmuş ikimizde anadan doğma ayakta birbirimize kenetlenmiş, sevişiyorduk, enişte beni kucakladı, bacaklarımı beline doladım, sikini amcığımda hissediyordum, beni yatak odasına götürdü, yatağa yatırıp, vücuduma hayran hayran bakıp, Fatma’cığım çok güzelsin dedi, bende canım yanıma gel, bugün senin karınım dedim.

Yanıma uzandı, önce memelerimi öpüp okşamaya, uçlarını ısırmaya başladı, iyice sulanmıştım, sonra bacaklarımı açıp kıllı şeftalime hayran hayran bakıp okşamaya başladı, iki parmağıyla kukumu okşuyor, klitoristime dokunuyordu, ayy dedim hadi yala amcığımı dedim, enişte diliyle küçük dokunuşlar yapıyor, bende zevkten inliyor, şelale gibi akıyordum, zevkten dört köşe dayanamıyorum artık dedim sok erkeğim deyince, enişte sikini dayayıp, yavaş yavaş amcığıma girmeye başladı.Siki santim santim amcığımda ilerliyor, içime bir sıcaklık ve hoş duygular doluyordu. Sikin tamamı amcığımın içindeydi, bacaklarımı havaya dikip köküne kadar alıyordum, erkeğim beş dakika böyle siktikten sonra beni önüne domalttı, önce kalçamı okşayıp öpücüklere boğdu, sonrasında sikini amcığımda hissetmeye başladım, belimden kavrayıp, makine gibi saydırıyordu, ablam orospusu şanslıymış, enişte bey iyi sikiciymiş derken, elleriyle memelerime yapıştı, birbirimize kenetlenmiştik, zevk içinde boşalıyordum, enişte kasıldı son anda sikini çıkarıp götüme boşalttı, ikimizde nefes nefese yığıldık, enişte beni dudaklarımdan öptü harikaydı canım, bir daha yapalım mı? dedi, bende sende müthiştin erkeğim, hadi yapalım dedim. Sonra beraber karı koca gibi banyoya gittik, ılık bir duş alıp, tekrar odaya geçtik, bu sefer eniştem sırt üstü uzandı, bende yanına uzanıp tekrar sevişmeye başladık, eniştemin kollarının altında beni hamur gibi yoğuruyordu.

Beni belimden tutup ters yüz olduk, 69 pozisyonuna geçmiştik, ben üstte erkeğimin pipisini okşamaya başladım, biraz sönüktü, önce öpmeye sonra başını ağzıma alıp, somurmaya başladım, erkeğim iniliyor aynı zamanda kukumu öpüp kokluyordu. Diliyle tekrar klitoriste dokunuyor, amcığımı adeta somurup beni zevkten kudurtuyordu. Eniştemin siki tekrar kalkmaya başladı, ağzıma sığmıyordu, erkeğim uhhh yapıp kukumu okşuyordu, hadi canım kuşu yuvasına sokalım dedi, peki deyip doğruldum, sikini kavrayıp amcığıma sürtmeye başladım iyice sulanmıştım, eniştemin sikini amcığıma yerleştirip siki milim milim içime girmeye başladı, artık sikinin tamamı amcığımın içindeydi, ellerimizi bir birine kenetledik her anın zevki içerisindeydik, eniştemin sikinin üstünde zıplamaya başladım, enişte bey alttan köklüyor, beni zıplatıyordu, bir yandan da sallanan memelerimi yapışıyor avuçluyordu, zevkin doruklarına çıkmış ohh erkeğim sik beni, kocam sensin,kocacım, köküne kadar sok diye eniştemin üstünde inliyordum. Enişte de karıcım çok güzelsin, çok güzel sikişiyorsun diye birbirimize iltifatlar düzüyor, tatlı sikişin tadını çıkarıyorduk.Eniştemin üstünde 2.kez geliyordum, erkeğimde geliyorum deyince sikini çıkartıp amcığıma sürttürerek zevk içinde boşalmasına sağladım. Enişte bey harika kadınsın Fatma, benim karım sen olmalıymışsın dedi, bende kendisine öpücük vererek sende beni kocam olmalıymışsın canım, kocamdan daha iyi siktin dedim.
Temizlenip toparlandıktan sonra telefonumdaki görüntüleri enişte bilgisayarına aktarıp oradan da bütün porno sitelerine yaymaya başladı. Artık azgın ablam ve kocamın sikişme görüntüleri bütün dünyaya ifşa olmuştu. Bende sitelerden birisinin link’ini alıp ablama yolladım, al dedim intikam filmi diye dünya porno sitelerinde meşhur oldun diye mesaj çektim.

About Fatma

Check Also

Annem teyzelerim ve Kuzenlerim

Anlatacağım hikayede 3 tane oruspu kadın vardır. 1. teyzem Zeynep boyu 166 73 kilo etine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

gaziantep escort

beylikdüzü escort

istanbul escort bayan

avcılar escort

porno seyret

türbanlı porno izle

beylikdüzü escort bayan

beylikdüzü escort

avcılar escort

ataköy escort

istanbul escort

bahçeşehir escort

travesti porno

esenyurt escort

beylikdüzü türbanlı escort

avcılar escort bayan

porno izle

istanbul escort

escort beylikdüzü

hd porno

beylikdüzü escort

beylikdüzü escort bayan

beylikdüzü escort

beylikdüzü escort bayanlar

porno izle

izmit escort

esenyurt masaj salonu istanbul masaj salonu istanbul masaj salonu esenyurt masaj salonu bahçeşehir escort büyükçekmece escort ikitelli escort