Home / Seks Hikayeleri / Kocam İktidarsız Kalınca

Kocam İktidarsız Kalınca

Merhaba hikaye severler, ben Derya, 38 yaşında kocamla 10 yıllık evliliğimiz olup, görücü usulü evlenmiştik, çocuğumuz yoktu. Cinsel yaşamımda sadece ilk kez kocamla birlikte olmuş, onun dışında başka bir erkeğin eline bile dokunmamıştım. 1.66 boylarında, irice göğüslere ve geniş kalçalara sahibim. Tesettürlü bir bayanım. Evlendiğimizden beri kocamla cinsel yaşantımız son derece monotondu. Eşim amımı bile yalamaz; yatağa geçer ben bacaklarımı açar kocam horoz gibi üstüme çıkar 2 yada 3 dakika sikişir, siki de doğru dürüst kalkmaz, dölünü akıtır sonra kenara yığılır geçerdi, ön sevişme nedir bilmezdik. Üstüne üstlük eşim iki yıl önce hastalığa yakalanmış ve ciddi ereksiyon sorunu yaşıyordu, sertleşme hiç olmuyordu, cinsel ilişki kuramıyorduk. Benim zorlamamla kaç kez denemiş ama siki hep küçük kalıyor, içime alamıyordum, evde artık kardeş gibi yaşıyorduk.

İşte bu zamanlarda her şey kocamın yeğeninin bizim eve gelmesiyle başladı, oğlan belediyede taşeron bir iş bulmuş, ev bulasıya kadar bizim evde kalacaktı. Eşime bunu ilk öğrendiğimde tepki gösterdim, ev dar zaten ne yapacaz bu çocuğu nasıl sığarız deyince o da bunun geçici bir süre olacağından bahsetti. Oğlan daha 21 yaşında adı da Osman’dı. Eşime oğlanın önünde tesettürlü dolaşamam bak dedim, evdeyiz, bide onunla mı uğraşıcam, deyince kocam aile içi sen nasıl istersen öyle olsun dedi.
Evde artık 3 kişi yaşamaya başlamıştık, oğlan bir haftadır bizdeydi, eşim sabah çıkar akşam gelir. Osman da işi olduğu zaman çıkıyordu, evin içinde başım açıktı, bazen dar bir tayt giyordum, götüm meydana çıkıyor, külot izi görünüyordu, işte böyle zamanlarda sanki Osman çaktırmadan bana bakıyor gibi hisse kapılıyordum. Bir gün evde 2’mizdik Osman küçük oda da kalıyordu, gündüz vakti makinaya çamaşır atacaktım, senin de kirlin var mı? diye kapıyı tıklattım, ses gelmeyince içeri girdim aaaaa demiştim, Osman koca sikini çıkarmış, sıvazlıyordu. Beni görünce toparlandı, bende ayy deyip çıktım, kocamınki haricinde ilk kez sik gömüştüm, hem de kocamda görmediğim, kalkmış damarlı bir sikti, sonra Osman geldi, pardon yenge deyip kirlileri makinanın üstüne bıraktım dedi, hiç öyle utanma falan yoktu. Bende peki alırım dedim.

Banyoda kendime ait kirli iç çamaşırlarıma baktığımda eksik var gibiydi, acaba Osman benim kirli çamaşırlarımı mı alıyor diye kuşkuya kapıldım. Bir gün evde yokken odasında ufak bir arama yaptım, evet dolabında benim kırmızı ve mavi dantelli donlarım vardı, sutyenimde ordaydı, külotta yakından bakınca birde ne göreyim, kurumuş erkek dölü gibi izler vardı, demek ki azgın herif sikiyle benim külotlarıma sıvazlıyordu, beni hayal ediyor olmalıydı, içimde tuhaf duygular oluştu, bir sıcaklık duymaya başladım, Osman’a alıcı gözle bakmaya başladım, 21 yaşında cinsel dürtüleri yüksek, aklı sikinde olan azgın bir erkek izlenimi veriyordu, çok fazla yakışıklı değildi, birazda yüzsüzdü taytla ne zaman eğilsem Osman resmen gözleriyle beni soyuyor o an beni sikmek istiyor gibi bakıyordu, ne yalan söyleyeyim benimde hoşuma gidiyordu bu haller, bir erkek tarafından arzulanmak, hem de genç bir erkek, hoşuma gidiyordu, böyle Osman’ın yanında kocam yokken tabiki; bazen şortla askılı geziniyor, eğilip kalkıp oramı buramı Osman’a gösteriyor, Osman’ı iyice çıldırtıyordum.
Bir gün evde sadece ikimiz varken ben banyoda duş alıyordum, küvettin içinde, perdeleri açık, ben tam banyo kapısının karşısında duş alıyordum, kapının alt aralığında gölge beliriyordu sanki,tahminimce Osman beni anahtar deliğinden dikizliyordu, ben de bir bahaneyle ocakta yemeği kapattım mı düşüncesiyle çıkayım dedim. Çabucak üstüme yarım bir havlu alıp, saçlarımdan itibaren üstümü örttüm, banyodan çıkar çıkmaz,Osman’la kapının önünde karşılaştık, Osman şok olmuş gibiydi, ben ayy deyip çekil bi ocakta yemek vardı deyip mutfağa yöneldim, tabi sadece üstümü örttüğüm için götüm amım meydandaydı, Osman aval aval bakıyordu, ocağa bakıp tekrar banyoya girerken, havluyu da çıkarmıştım, Osman her yerimi görmüştü.Tekrar banyoya girdim, kapıyı kapattım, kapıdaki anahtarı aldım ki rahat rahat görsün dedim oğlan, sonra küvete girip kendimi bir güzel sabunladım,muhtemelen Osman delikten bakıp beni daha rahat görüyordu, göğüslerime, kukuma her yerimi sabunlayıp okşuyordum, kapıya götüme dönüp su tutuyordum, sonra memelerimi ve amcığıma sıcak su tuttum, her yerimi okşayarak adeta Osman’ı arzuluyor, gel beni sik diye çağrıda bulunuyordum. Kapı aralığında gölge belli oluyordu, muhtemelen Osman beni gözetleyip sikini bile sıvazlıyordu. Sonrada duştan çıktım. Bu olaylardan kocama hiç bahsetmedim tabi.

Bir iki gün sonra, üst kat komşum Leyla’nın evine oturmaya gitmiştim, öylesine muhabbet ediyorduk, Leyla benden üç yaş küçük, boylarımız aynı, o da tesettürlüydü, yalnız biraz fingirdek gibiydi. Adamlarla markete falan çokça konuşur, küfür etmeyi severdi, ikimizde sırdaştık, kocasıyla ilişkilerinden açık açık belirttirdi, bende Leyla’ya her şeyimi anlatırdım, kocamın iktidarsızlığından haberi vardı, bana yazık sana valla Derya. Kadınında erkeğe ihtiyacı var, kadınlığını hissetmeli diye bahseder, ben ise aman ben o defterleri kapadım artık derdim, kocasıyla sikişmelerinden açık açık anlatır, benim ağzım açık kalırdı, bana nispet yapmak istermişçesine kocasının 20 dakika kendisini siktiğinden bahsederdi, kocası tır şoförüydü, bazen yurt dışı yapar bir hafta gelmezdi, kocasının olmadığı zamanlarda Leyla’nın üst katına yabancı bir adamın çıktığını görmüştüm kapı dürbününden, leylanın kapısının önüne gittiğimde erkek ayakkabısı görmüştüm, yabancı adam evdeydi demek ki, eve erkek alıyordu şıllık, bir gün kendisine mevzuya sorduğumda aile dostu olduğundan bahsetti, bende Leylayı sıkıştırıp, neden kocan yokken geliyor bu adam dedim, anlat kız kimseye söylemem deyince, ağzındaki baklayı çıkardı, gizli sevgilim demişti, üstelik adam evliymiş, ben aaaaaa demiş, oda napalım Derya’cım böyle gizli gizli daha zevkli oluyor; üstelik oda sikicim değil mi, kocam yokken bana harçlık veriyor dedi, kadın tam kaşardı. Kız kocan duymasın deyince de aman o sanki yurt dışında orospularla yapmıyor mu? Kendisi anlatmıştı, kaç kez tırda sikiştiğinden.İşte böyle yırtık azgın bir karıydı Leyla.

Leyla ile muhabbet ederken konu bizim evdeki Osman’a gelmişti. Leyla; kız şanslısın bak oğlan genç valla, merdivende beni bile görünce yiyecek gibi bakıyor, evde nasılsınız bununla deyince, bende bana bakışlarından bahsettim, kocan farkında değil mi deyince, yok ya onun haberi yok, saat ondan sonra yatar o dedim. Leyla da; ee bir gelişme var mı Osman’la deyince; bende iç çamaşırlarımı kurcaladığından, çamaşırlara dölüne akıttığından, hatta banyo yaparken beni nasıl dikizlediğini anlattım, leyla da aaaa deyip; kızım oğlanda azgın çıktı; ikiniz ateşle barut gibisiniz bir olay olmadı mı deyince. Bende yok daha bir gelişme hem akraba sayılır deyince, leyla hadi kız sende istiyon da çaktır mıyon, esenyurt escort kızım bulmuşsun işte genç oğlanı, kocanın bir yılda yapacağını bu sana bir hafta da yapar, suyunu çıkartır valla, aptal olma, ben olsaydım şimdiye kadar on kez sikişmiştik, bende safça nasıl olur deyince, oğlanı kendine çek, kadınlığını kullan dedi. Sende kadınsın rahibe değilsin ya deyip şuh bir kahkaha attı, bende ay öyle valla dedim, geçiştirdim, ama içimde bir sıcaklık, istek arzu uyanmıştı.
Eve vardığımda içime ateş bastı, Leyla’nın dedikleri doğruydu, iç çamaşırlarımı çıkardım, üstümde bir blüz ve altımda tayt vardı, Osman geldiğinde iç çamaşırım olmadığını fark etmiş, öyle peşimde beni süzüyordu, bende Osman’a kendime gösteriyor bu da beni heyecanlandırıyordu.

Bir gün evde yalnızken Osman her zamankinden erken geldi, ne o dedim, Osman da iş erken bitti yenge dedi. Karşılıklı oturuyorduk, bende bugün çok yoruldum çamaşır, ütü, evi topladım, kaslarım ağrıyor deyince, Osman’da istersen sana masaj yapayım yenge dedi, beklediğim daha doğrusu ikimizin beklediği fırsat buydu, ay dedim masaj anlar mısın deyince; e biraz anlarım dedi Osman. İyi yap o zaman dedim, şöyle omuzlarıma sırt tarafım dedim. Osman gözleri parladı peki yenge dedi, üçlü kanepede arkama yanaştı, ben sırtım dönük Osman omuz ve sırt bölgesine hafif hafif masaj yapmaya başladı. Osman yalnız yenge daha etkili olması için tenine dokunmam lazım deyince, bende bluzümü çıkartayım mı dedim, evet yenge çıkart dedi Osman; bluzümü çıkarttım, üstümde sadece sutyen kaldı, altımda da tayt vardı. İçime heyecan bastı,Osman yenge dedi, krem getireyim dedi, Osman kremle dönüp, avcuna doldurdu üst taraftan yarı okşama yarı masaj yapmaya başladı, sırtımı ve omuzlarıma ovmaya başladı, bende oh evet iyi geldi Osman, az sık oraları diye isterik isterik konuşuyordum. Masaj bitince, Osman istersen bacaklarına da yapayım mı dedi, bende iyi olur valla dedim. Kanepeye yüz üstü uzandım, Osman nutku tutuldu, benden cevap bekliyordu, bende ay çıkar istersen taytı deyince Osman yavaş yavaş taytımı sıyırdı, bende cilveli cilveli kıçımı oynattım, külotumla öylece kalakaldım. İkimizde heyecan içindeydik, Osman ayak bileklerimden kremlemeye başladı, yavaş yavaş diz altıma geldi, biraz daha kremleyip diz üstünden kalçalarıma kadar okşar şekilde kremliyordu, hafif hafif bastırıyor, azgın herif tenimi hissediyordu. Bende kendinden geçmiş ıhhıhh gibi sesler çıkartıyordum. Osman çaktırmadan kalçalarımın alt kısımlarını da elliyor, okşuyordu. İçimde bir sıcaklık oluşmaya başladı, Osman elledikçe cesaretlensin diye bacaklarımı aralıyordum, amcığım çizgi halinde Osman’ın önündeydi.

Sulanmaya başlamıştım. Çaktırmadan bakınca Osman’ın önü kabarmıştı, siki eşofmanı delecek gibi duruyordu. Osman’la göz göze geldik, ben isterik bir bakış atınca, Osman alttan hafif hafif kukumu okşamaya başladı, ben ayyy diye inledim. Amcığımda Osman’ın parmaklarını hissediyordum, Osman çok güzelsin yenge deyince, bende arzulu şekilde yapma Osman dedim,artık Osman resmen amımı okşuyordu, Osman’a çıkar onu, soy beni dedim. Külotumu çıkardı, sonra sutyenin kopçalarını açtı. Osman’ın karşısında anadan doğmaydım, olduğum yerde döndüm, Osman önce bütün vücuduma bakıp, yenge dedi hep seni arzuluyorum, dedi. Bende; bak dedim bu ikimizin arasında kalacak dedim, peki canım deyip beni isterik şekilde dudaklarımdan öptü, bende karşılık verdim, ikimiz sevişiyor bir yandan da Osman’ın önünü okşuyordum, siki taş gibi olmuştu. Osman’a soyunsana dedim, heyecanla soyundu, donunu da indirince, ayyy demiştim, siki oldukça iriydi, kocamınkinin kalkık halinden çok daha iri ve kalın duruyordu. Başı mosmor damarlıydı.

Osman kanepeye yanıma uzandı, koca siki vücuduma değiyor, beni tahrik ediyordu, Osman’la öpüşmeye başladık, Osman kadınsız kalmış gibi beni okşuyordu, elleri göğüslerim, götüm ve amcığım da geziniyordu, bende sikini tutmuştum, ateş gibi yanıyordu. Osman’a memelerimi öp dedim, osman öpmeye başladı, içim ürperiyordu, ateşlenmiştim sanki, içim ısınmış erkeksizlikten duygularım şahlanmıştı, Osman memelerimi dişliyordu. Uçlarını ısır dedim, dudaklarıyla göğüs uçlarımı çekiştirmeye başladı, meme uçlarım dikleşmeye başladı, amcığım iyice sulanmıştı, ayy erkeğim dedim, Osman’ın başını tutup aşağıya bastırdım oramı yala diye talimat verdim. Osman kafasını eğdi, amcığımı öpmeye başladı, sonra dudaklarıyla kukumu hafif hafif ısırmaya başladı, şelale gibi akıyordum, ayyy diye inliyordum, bızırımı dille dedim parmaklarımla kukumu araladım, Osman diliyle çekiştire çekiştire bızırı buldu, dillemeye başladı, ohhh erkeğim demiştim, tam orası, müthiş zevk alıyor, amcığımın sularını boşaltıyor zevk denizinde yüzüyordum. Osman ‘da amımı sevmiş çok güzel amcığın var, kıllı kıllı diye iştahla yalıyor arada dilini derinliklere sokuyordu. Elleriyle kalçalarımı sıkıyordu, am yalatmanın bu kadar zevkli olduğunu bilmiyordum, Leyla sürtüğü arada bahsederdi kocasının 10 dakika amını yaladığını söylerdi, sonra sikişirlermiş, bense kocamdan asla böyle şeyler görmemiştim, ben artık çıldırmak üzereydim, hadi erkeğim sok sikini dedim, Osman’da amımı bırakmıyor adeta somuruyordu, ben haykırarak boşaldım, Osman doğruldu, ağzını sildi, sikini doğrulttu, bende dizlerimi çektim bacaklarımı açıp Osman’a gel diye fısıldadım, Osman önce sikiyle amıma sürtmeye başladı, bızıra değdiriyor

uyarılıyordum, içim gene gıcıklanmaya ısınmaya başladı, ohhh erkeğim, hadi sik beni dedim. Osman yüklendi, yarısı girmiş ayyyyyyyyy diye ciyakladım, yavaş lan dedim, 2 yıldır şikişmediğim için kukum daralmış gibiydi, zaten kocamın siki tam olarak kalkmazdı, amıma ilk kez yarak giriyordu sanki,ayy yavaş erkeğim dedim, seninki kocaman deyince Osman peki kremleyelim deyip, masaj yağını sikine sürüp sıvazlamaya başladı, bende hayran hayran sikine bakıyordum, damarlıydı, irice, ve şimdi parlıyordu, Osman tekrar sikini amıma yerleştirdi, yavaş yavaş sokmaya başladı, şimdi rahat giriyordu gözlerimi kapadım ayyy diyordum, santim santim zevkini alıyordum, yarsına kadar sokmuş gel git yapıyordu, bende ohh erkeğim, sok hadi kökle deyince, Osman hepsini köklemeye başladı, ayyyy diye ciyakladım, Osman durmuştu, bende durma devam et, çok güzel, oooh kökle aşkım diye bağırıyordum, sikinin tamamı içimde gidip geliyor,sularımı akıtıyor, dehşetle zevke geliyordum, ohhh erkeğim kökle hepsini, amımı parçala, amım senin diye ciyaklıyordum, arada bacaklarımı kaldırıyor, kökledikçe Osmanın taşaklarına kadar hissediyordum. Osman arada doğruluyordu, bende merakla amcığıma giren sike bakıyor, giriş çıkışını izliyordum, Osmanın koca siki benim küçücük amımı dolduruyordu, Osman sıkıca bana sarıldı ikimiz tek vücut olmuş, erkeğimin omuzlarına öpücük konduruyordum. Bacaklarıma tekrar havaya diktim, Osman’ın altında çığlık çığlığa sik beni erkeğim diyordum, Osman daha sert sokmaya başladı, sonra geliyorum geliyorum dedi, biraz daha yap dememe rağmen Osman sikini kökleyip birden doğruldu bende dur içime değil dedim fakat birden amcığımın içine boşalttı, ılık ılık dölleri amımda hissetmiştim, kızgınlıkla naptın sersem herif dedim, üstümden doğruldu, avcuyla sikinin başını tutuyordu, bende kalktım kukumu avcumla kapattım, osmanın dölleri amımdan avcuma geliyordu, Osmanın bacağına hafif bir tekme atıp, içime niye boşaltıyon, bak ortalığı berbat edicez deyip, banyoya gittik, temizlendikten sonra, bende Osman’a içime akıtma bak dedim, en son nerede sikiştin deyince oda kerhaneye gitmiştim dedi. Bende seni manyak, beni orospu mu sandın birden içime boşalttın dedim, Osman valla aniden geldi yengecim dedi.

 

İkimizde anadan doğma odaya geçtik, Osman bir daha yapalım yengecim, hem bu sefer daha geç gelirim dedi, peki aşkım dedim, kanepeye geçip öpüşmeye başladık, Osman memelerimi emiyordu, ben kukumu yalamasını istiyordum, sonra Osman 69 olalım dedi, bende o ne deyince, amcamla yapmaz mısınız böyle şeyler dedi. Bende amcan sikini kaldıramıyor, ne bilir 69’u dedim. Osman kanepeye uzandı, beni de üstüne çıkarıp ters yüz olduk, Osman diliyle kukumu dillemeye başladı. Bana da; şimdi sende sikimi öp dedi, şaşırmıştım, ilk kez bir erkeğin sikini öpüyordum, önce başını öpmeye başladım. Pipisi hareketlenmeye başladı, sonra gene dikelmeye başladı, Osman da başını ağzına al dedi, dudaklarımla sikinin başını ağzıma alıp solumaya başladım, Osman zevk içinde uhhh yapıp inliyordu, arada da benim götümü okşayıp şap şap vuruyor, ne güzel götün var yengecim deyip beni tahrik ediyordu, alttan diliyle amcığımı dillemeye başladı, zevk suyum gelmişti, tekrar zevke dalmıştık, sikinin tamamını ağzıma alamıyordum, siki gene kalkmıştı, Osman doğruldu, beni de önüne domalttı, malak yapalım dedi, nasıl deyince, belimi eğdi, götüm havada domalmış kaldı, elleriyle belimden kavrayıp, sikini amcığıma dayayıp sokmaya başladı, şakk şakk diye ses geliyordu, Osman adeta saydırıyordu, tempolu şekilde arkamdan vuruyordu, ahhh ahhh diye çığlık atıyor, sikin çok tatlı erkeğim, devam et diye inliyordum, arada memelerimi de tutuyor, Osman oldukça enerjikti, hiç durmadan 10 dakika bu şekilde sikiştik, Osman’a hayran kalmıştım, hiç tatmadığım duyguları tatmıştım.

Osman arkamdan çekilip, kanepeye sırt üstü uzandı, siki hala dimdikti, gel yavrum üstüme otur dedi, bende sikini elimle tutup kukuma yerleştirip üstünde zıplamaya başladım, buda değişik ve zevkli bir pozisyondu ve genç sikicimle beraber hepsini keşfediyordum, leylanın dediği gibi kadınlığımın farkına varıyordum. Osman götünü hareketlendirip beni zıplatıyordu, siki amcığımın dibine kadar giriyor, beni zevke sokuyordu,ahhh erkeğim devam et diyordum, elleriyle de memelerimi avuçluyordu. Tekrar yeniden geliyordum, Osman sikimin üstünde dönsene dedi, nasıl dedim, sonrasında siki içimdeyken yüz seksen derece döndüm, götüm osmanın yüzüne bakıyordu, ellerimle de Osman’ın ayak bileklerine yapıştım. Götüme şap şap vuruyor, doyumsuz bir sikişin içindeydik adeta makine gibi saydırmaya başladı, hızlı hızlı giriyordu, bende ayyy ayyy diye inliyordum, erkeğim böyle beş dakika boyunca siktikten sonra doğruldu. Memelerime yapıştı, kasılmaya başladı, o anda bende haykırarak gelmiştim,Osman da tam boşalacakken sikini çıkarmış, götüme döllerini akıtmıştı, ben soluk soluğa kalıp yığılmıştım, Osman’a ayy erkeğim benim dehşet sikiyorsun dedim, ne azgınsın böyle demiştim. Kadınlığımın farkına varmış, şu halimle Leyla’nın beni böyle görmesini isterdim.
İkimiz toplandık, tekrar banyoya gidip geldik, Osman hala benim çıplak vücuduma bakıyordu, bende noldu der gibi bakınca hadi bir daha yapalım deyince ohaa demiştim, gerçekten doyumsuz bir erkekti, aşkım benim deyip Osman’ıma sarıldım, siki ufalmış da olsa amımda hissetmek beni heyecanlandırmıştı, tekrar sevişmeye başladık, bu sikişmemizde de zevkin doruklarına çıkmıştım. Böylece akşama kadar üç kez seks yapmıştık. Osman adeta suyumu çıkarmıştı.

Ertesi gün Leylanın evine oturmaya gitmiştim, Leyla bana bakıp ne o kız yüzün gülüyor, yoksa Osman’la bir şey mi oldu dedi. Bende istemsiz gülümseyip yani evet deyince; Leyla aaaaa diye şaşırıp kaldı, sonra manalı manalı beniz süzüp yoksa kız sikiştiniz mi diye sordu? Bende gülümseyip, fettan bir yüz ifadesiyle evet, Osman’la sikiştik deyince, Leyla kaltağı aaaaa deyip oturduğu koltuk ta zıpladı adeta. Bana bakıp seni azgın karı adamı yoldan çıkardın demek, eee deyip nasıldı, kendine nasıl çektin deyince. Ben ayy Leyla dedim, oğlan aygır gibi durmak bilmiyor. Leyla merakla ee kaç kez yaptınız? dedi ben üç deyince leyla ohaaa bu ne ayol, kız Derya azgın karı demek yarağa doydun yani hiii hiii diye çatlak çatlak güldü. Bir günde mi üç kez yaptınız deyince bende evet demiştim, Leyla seni doyumsuz karı e nasıldı diye sordu? Bende Osman’ı masaj bahanesiyle yanıma çektim dedim, sonrasında don sutyen karşısında kalıp kendimi elletmeye başladım, deyince. Leyla ayy fanteziye bak dedi, sonrada ikimiz de çıplak kalıp doyumsuz sikişe daldık dedim, Leyla performansı nasıldı kız deyince bende kız valla siki inmek bilmiyor, boşaltıyor 5 dakika sonra gene dikiliyor, yapmış olduğumuz pozisyonları, amımı yalatırken almış olduğum zevki ve sikişmelerin tadını anlattıkça Leyla ayyyy Derya; azdırdın beni deyip eteğini kaldırıp, külotunun üstünden amını okşamaya başladı, ben şaşırmış bir şekilde bakıyordum külotu kırmızıydı, ayy bak sulandım deyince gerçekten külotu ıslaktı, bende dur kız iyice azdın mı deyince; leyla evet bende Osman’ı istiyorum, birde beni siksin demez mi? Bende şuh bir kahkaha attım, ay sen kocanla ve dostunla sikişmelerini anlatırken iyiydi demi kızışkın karı dedim, oda kızım seninki genç hem de iyi sikiyormuş, böylesi bulunmaz valla diyor, bir yandan da karşımda iki parmağıyla külotunu okşuyordu, bende merakla bakıyordum, Leyla çok baktın kız dedi, gel istesen dokun demez mi? Ben şaşkın ay git kız dedim azgınlık başına vurdu senin demiştim

Leyla ısrarcıydı, ayy Derya ne olur gel sadece elle deyince, bende de bir merak oluştu, acaba nasıl olur kadın amına dokunmak diye, Leyla’da kız kadın kadına değil miyiz? İkimizde arkadaşız hem bak sırdaşız da ikimizin sırlarını biliyoruz, isterik isterik gel diye fısıldıyordu azgın karı. Peki deyip yanına oturdum, iki parmağımla külotunu dokunmaya alttan kukusuna keşfetmeye başladım. Farklı bir duyguydu, Leylanın külotunu dokunmamla, daha da ıslanmıştı, leyla gözlerini kapamış ayyy diye inliyordu, kendimde de bir sıcaklık oluştu, sanki bende ıslanmaya başlamıştım, dünkü sikişten sonra isterik olmuştum, nasıl oldu bilmem istemsizce Leyla’yla öpüşmeye başladık, canım diyor dudaklarımız birbirine kenetlenmişti, dillerimiz içerde sevişiyordu, kadın kadına öpüşmenin içindeydik, elim Leyla’nın külotunun içine girip amcığını okşamaya başladım, kukusu kıllıydı, Leyla türbanını açtı, üstünü çıkarmaya başladı, ay dur kız dedim napıyoruz biz deyince Leyla ay boş ver işte ikimizde azdık, iş olacağa yere varsın, hem bir deneyim olur dedi. Bende peki deyip soyunmaya başladım, Leyla sutyen külot kalmıştı, tekrar öpüştük, leyla’nın sutyenini çıkardım, memeleri kocamandı. Leyla ısır kız Osman’ın yaptığı gibi yap dedi bende meme uçlarını dudaklarımla ısırmaya, göğüslerini dişlemeye başladım, uçları siyah, fındık gibiydi, kadın kadına sevişmekte zevkli gelmişti bana, Leyla ayyyy diye ince bir çığlık attı, bu arada külotunuda indirdim, kıllı amcığı karşımdaydı, önce bir okşadım, kız bu kıllar ne dedim, gavur amı gibi, ayy kocam böyle seviyor dedi. Bende doğrulup sutyenimi ve külotumu çıkardım. Leyla da yattığı yerden benim amcığıma bakıyordu, ben ayakta iken biraz amımı okşadı, kız amın minikmiş dedi. Sağol canım dedim, leyla da bacaklarını açmış, iki parmağıyla amını aralamış, bana hadi yalasana dedi, eğildim ve leylanın amında dilimle küçük dokunuşlar yaptım, gerçekten heyecan vericiydi, kadın amı yalamakta zevkliydi, leyla ayyy diye iniliyordu, sonrasın da dilimle bızırını bulmuştum, bızıra dokunuşlar yapıyordum, leyla kasıldı, ayyyy Derya canım tam orası dilinle bastır diyor, inliyordu. Benimde kalçalarımı okşuyordu, Leyla gel kız deyip belimden kavrayıp üstüne çıkardı, şimdi 69 pozisyonu olmuş leyla alttan benim amcığımı yalamaya başladı, ay yavaş kız diye inliyordum, diliyle bızırımı değdirdiğinde şelale gibi suyumu akıtmaya başladım, arada dilini kukumun derinliklerine soktukça ayyy deyip, soluksuz kalıyordum, Leyla’nın götünü avuçluyor, bende onunkini yalayıp zevk girdabında boğuluyorduk.

Leyla arada bir götümü de okşuyor, şap şap diye tokatlıyordu, her vuruşta tahrik oluyordum. Sonra birden işaret parmağıyla göt deliğimi kurcalamaya başladı, huylanmıştım, yapma kız dedim, leyla parmağını ağzına sokup tekrar göt deliğime sokmaya çalıştı ayyy yapma demiştim, Leyla da kız çok zevk alacan deyip, işaret parmağının yarısını göt deliğime soktu, gıdıklanmıştım, sonra yavaş yavaş hepsini sokmaya başladı, bir yandan amımı dilliyor, diğer yandan götümü parmaklıyordu, zevkin doruk noktasındaydım, ikimiz de birbirimizin amını kemiriyorduk. Leyla’nın götünü de avuçluyordum, Leyla götümü parmaklasana dedi, bende onun yaptığı gibi işaret parmağımı ağzıma sokup göt deliğine sokmaya başladım, leyla daha da bir huylanmıştı, sonrasında iki parmağını sok deyince bende ikisini göt deliğine gömdüm, kolaylıkla girmişti, azgın karı dedim götten mi sikişiyosun deyince, Leyla evet canım inan çok zevkli,ilk başta acıyor ama alıştıktan sonra bırakamıyorsun. Gizli dostum beni alıştırdı dedi. Böyle birbirimizin amlarını yalayıp, götlerimize parmak atarak ikimizde aynı anda geldik.
Leylanın evinde kanepede, ikimizde çıplak birer keyif sigarası yaktık, birbirimize sarılmış, leylanın memelerini okşayıp evet canım zevkliymiş kadın kadına dedim, tekrar öpüştük, sigaraları içtikten sonra leyla bak bir şey daha var porno filminde görmüştüm deyip, beni ellerimden tuttu. Bacaklarımızı açtık, çapraz geçip amlarımızı bir birine değdirmeye sürttürmeye başladık, ayyy kız bu ne dedim, kikir kikir gülmeye başladım. Amlarımız birbirine değiyor, bızırlarımız temas halindeydi, ayy diyor birbirimizin memelerini okşuyor aşkım canım amın çok tatlı diye birbirimize iltifat ediyorduk, değişik bir zevk içerisindeydim, kukularımız temas ettikçe sularımız birbirine karışıyordu. Böyle beş dakika yaptıktan sonra ellerimizi tutup amcıklarımızı kenetleyip sürttüre sürttüre aynı anda boşaldık.
Tekrar toplandık, leylanın götüne bir şaplak atıp kız kaltak nereden öğendin bunları dedim, oda kocamla porno filmleri bakardık orada görmüştüm, dedi. Leyla bana Derya şu Osman’la sikişcez de mi? dedi, bende ya tamam dedim taktın sen bu Osman’a. Osman’ın yarağını tanıştıracam seninle dedim. Aramızda plan yaptık, Leyla kocam 2 gün sonra uzun yola çıkacak 2 gece yok, bende tamam sen bizde kal, kötü rüyalar görüyormuş diye bahane uydururuz dedim.

Ertesi gün durumu kocama anlattım kadın evde yalnız kalacakmış, kötü kâbuslar gördüğünden bir gece biz de kalacak dedim, kocam peki dedi. O akşam yemekte dördümüz vardık, Leyla azgın karı dar bir bady giymiş altında sutyen yok göğüs uçları belliydi, altında da dar bir tayt, koca götü çıkmıştı. Osman da Leyla’ya çaktırmadan bakıyordu. Akşam yemeğinde Leyla Osmanın yanına oturmuştu. Leyla çatlak çatlak konuşuyor, kocasından bir şeyler anlatıyordu, kocamın kafası şişmiş off ne işi var bu kadının der gibi bana bakıyordu. Kocamın tabağına çaktırmadan uyku ilacı atmıştım zaten, yemekten sonra yatardı muhakkak, leylaya baktığımda arada bir ayağıyla Osman’ın ayaklarına değdiriyor, çaktırmadan Osmanı süzüyordu, Osman da leylanın anlattıklarına sırıtıyordu. Sonrasında azgın karı eliyle Osman’ın bacaklarını okşamaya başladı, Osman kıpkırmızı olmuştu. Öncesinde Osman’a anlatmıştım, bize gelecek kadın azgın isterik diye, Osman durumundan memnun gibiydi. Leylanın masa altından okşamalarından hoşlanmış gibiydi.

Yemekten sonra kocam yatak odasına yollandı, Osman’da salona geçti, Leyla’ya mutfakta; salonun kapısını açık bırak siz sikişirken çaktırmadan izlemek istiyorum dedim, ayy tamam fettan karı dedi Leyla da, beraber salona geçtik, Osman kanepedeydi, Leyla Osman’ın yanına geçti, öylesine tv izliyorduk, Leyla bana git artık der gibi bakıyordu, sonrasında ben yatayım diye yanlarından ayrıldım. Yatak odasına geldim, kocam çoktan uyumuştu, bende soyundum, üstüme şeffaf gecelik giymiştim, iç çamaşırlarımı çıkardım, her şeyim meydandaydı.
Leyla ile plana göre ben önce sevişmelerini izleyecektim, sonra yanlarına katılacaktım, leyla ben önce sikine tadayım Osman’ın sen sonra gelirsin demişti. Salon kapısı hafif açıktı, ışıkları kapatmışlar, tv’nin loş ışığı vardı. Salon kapısı kanepenin karşısındaydı, usul usul yaklaşıp içeri baktığımda ne göreyim ikisi de anadan doğma kalmış, Leyla kanepeye uzanıp bacaklarını açmış Osman’da kafasını leylanın amcığını gömmüş, yalıyordu. Leyla eliyle Osman’ın başını bastırıp erkeğim çok güzel diyor, yala canım, dille amımı diye talimatlar veriyordu. Leyla beni görmüştü, zevk içindeydi, sonra leyla Osman’ı ayağa kaldırdı, sikini okşamaya ve öpmeye başladı, ohh erkeğim kocaman sikin var, diyor Osman’ın pipisini öpücüklere boğuyordu, Osman’ın siki irileşmişti, benim karşım da yan duruyorlardı.

Leyla Osman’ın sikini iştahlı iştahlı ağzına alıyordu. Osman sonra kanepe uzandı, leyla siki kavrayıp amcığına yerleştirdi, ve gözümün önünde Osman’ın koca yarağı leylanın amına yavaş yavaş giriyordu, ikiside zevk çığlıkları atıyordu, Leyla Osman’ın üstünde zıplıyor sikinin tamamını içine alıyordu. Gözümün önünde zevk içinde sikişiyorlardı, elimi amcığıma götürdüm, kukum ıslamıştı, kendi mi parmaklamaya başladım. Sonrasında Osman Leylayı kanepenin üstüne domaltıp, sikini Leyla’nın amcığına yerleştirip sikmeye başladı, leyla bana dönüp gel artık diye işaret etti, ben içeri girip; sizi de yalnız bırakmaya gelmiyor dedim. Osman beni görünce panikledi, sakin ol azgın erkeğim dedim bak azgın karı seni bekliyor diye Leylayı gösterdim, Leyla koca götüyle domalmış, kıçını oynatarak gel erkeğim azgın karıları rahatlat bakayım bu gece dedi. Osman sakinleşti, bende Osman’ın sikini alıp önce biraz yaladım sonra sikini tutup Leyla’nın amcığına yerleştirdim, Osman’a da hadi erkeğim sik şu azgın karıyı dedim, Osman tekrar Leyla’ya pompalamaya başladı, bende geceliğimi çıkartıp, altlarına geçtim Leyla ile 69 pozisyonu olmuş, Leyla hem amcığını siktiriyor, bir yandan da benim kukumu parmaklıyordu. Bende alttan Osman’ın sikinin Leylanın amcığına girişini ve çıkışını zevkle izliyor, ikisinin organlarını yalayarak onları daha da çıldırtıyordum. Osman tempoyu artırdı, Leyla’nın memelerine yapışarak geliyorum dedi ve son anda sikini çıkarıp Leylanın götüne boşaldı. Leyla ayyy diyerek öldüm, ayy dehşet sikiyor diye yığıldı. Leylanın götünü peçeteyle temizledim. Osman da lavaboya giti.

Osman dönünce kanepeyi açıp üçümüz de çıplak, tekrar sevişmeye başladık, Osman’ı aramıza almış, leyla Osmanla öpüşüyor, Osman Leyla’nın memelerini de yalıyordu. Bende Osman’ın inmiş sikini öpüyor, arada taşaklarını da dilimle uyarıyordum, Osman’ın siki tekrar kalkmaya başladı, Leyla ile ikimiz saksafon çekmeye başladık, daha doğrusu ben Leyla’dan öğreniyordum, Osman’ın siki kalkınca Leyla tekrar sikin üstüne oturup, amcığına yerleştirdi, ata biner gibi zıplamaya başladı, Leyla ayyy diye inliyor, Osman’da acımasızca alttan pompalıyordu, bende Leyla’nın memelerine yumuldum, dudaklarımla ısırıyordum, bu arada da götümü Osman’a döndüm, bacak aramı Osman’ın kafasına verdim, Osman’da diliyle amcığımı yalamaya başladı, Leyla ile öpüşüyor, arada birbirimizin memelerini yalıyorduk, iyice sulanmıştım, Leyla ile Osman’ın sikişmesini izlemekten iyice sıkılıp leylayı kenara çektim, tamam birazda ben sikişeyim dedim, Osman’ın siki leylanın amcığının suyu ile ıslanmıştı, siki alıp amıma yerleştirdim, ayyy diye inliyerek Osman’ın sikinin üstünde zıplamaya başladım, ayyyy erkeğim benim, sik beni, diye inliyor, sularımı akıtıyordum, Leyla da memelerime emmeye dişlemeye başladı, zevkin doruklarına çıkmıştım, böyle beş dakika sikin üstünde zıpladıktan sonra, geliyordum, titreyerek boşaldım, Osman pompalamaya devam ediyor, taşaklarına kadar sokuyor, dibimi dövüyordu, sonrasında ben altta geçtim Osman bacaklarımı kendi omzuna koydu, sikini amıma dayayıp tekrar sokmaya başladı, amım kabak gibi açıldığından köküne kadar giriyordu, şakk şakk diye ses yankılanıyordu, ben Osman’ın altında inliyordum,Leyla da Osman’ın götünü okşuyor, sikişmemizi kıskançlık içinde izliyordu,ayyy erkeğim devam et çok güzel diye inliyordum, böyle 5 dakika kadar pompaladıktan sonra ikinci kez geliyordum, Osman’da sikini çıkarıp eli sikinde ıhhhh yapıp göbeğime boşalttı, azgın karılar devam edicez yavrularım deyip tekrar lavaboya gitti, yattığım yerde yığılmıştım, ayy ne azgın erkek dedim, leylada ayyy sike sike öldürecek bu bizi diyerek cilveli cilveli güldü, tabi bir yandan da hoşuna gidiyordu, leyla peçeteyle de göbeğimdeki dölleri temizledi.

Azgın erkeğimiz tekrar odaya döndü, bizi yanına çağırdı, uysal kediler gibi önünde diz çöküp tekrar pipisini yalamaya başladık, önce ben Osman’ın pörsümüş sikini öpmeye ağzıma almaya başladım, Leylada taşaklarını yalıyordu, sonrada Leyla sikini ağzına almıştı,bende taşaklarını ağzıma alıyor dilimle taşaklarını yalıyordum, siki tekrar dikleşti, Osman Leyla’yı önüne domalttı, Leyla bacaklarını açmıştı, arkasına geçip tekrar sokmaya başladı, ikisi de kısık kısık inliyordu, Osman arada Leyla’nın göt deliğini işaret parmağıyla yokluyordu, sonra parmağını ıslayıp, Leyla’nın göt deliğine hafifçe sokmaya başladı, Leyla ayy erkeğim yapma diye isterik isterik cilveleniyordu, Osman’ın hoşuna gitmişti, bir yandan Leyla’yı amcığından sikiyor, diğer yandan da parmağını Leyla’nın götüne sokuyordu, sonra iki parmağını da sokmaya başladı, ikisi de hallerinden memnundu, Osman; Leyla Hanım götten yapalım mı çok güzel götünüz var dedi, Leyla da ay yapalım ama krem kullan seninki çok kalın alamam deyince, Osman Leylayı pompalamaya devam edip, bana döndü; yenge masaj kremini getirir misin dedi. Kremi bulup getirdim, Osman sikini kremleyip sıvazladı, Leyla da Osman’ın önüne domalmış belini indirmiş götü havadaydı, Osman sikini Leyla’nın göt deliğine dayadı hafifçe ittirmeye çalışıyordu, sikinin başı rahat girmişti, Leyla ilk girişte ayyyy diye inledi, sonra yavaşça sikini ittirmeye başladı, sikinin yarısı Leyla’nın götüne girmişti, Leyla ilk girişten itibaren ayyyyyyyy diye ciyaklıyordu, yarısına gelince ayy yavaş Osman diye inledi, Osman durmuştu, ayy erkeğim çok kalın yavaş sok deyince, Osman sikini biraz çıkardı, tekrar yüklendi, siki Leyla’nın koca götünde yavaşça ilerliyordu, Osman’ın koca siki Leyla’nın götünü ikiye ayırıyordu sanki, bende hayretle sikişi izliyordum, tahrik olmuştum, sonunda sikin tamamı Leyla’nın götünde kaybolmuştu, son girişe kadar Leyla ayyyyyyy diye ciyaklamış ama birkaç git gelden sonra yarağa alışmıştı orospu, önceden çok kez götden sikiştiği belliydi. Bende yarağın girişini ve çıkışını izleyip, kukumu okşuyordum, Osman tekrardan tempoyu yükseltti, taşakları Leyla’nın amcığına tokuşuyordu. Bende Osman’ın götünü okşuyor, arada da Leyla’nın amını okşuyordum, Leyla da zevk içindeydi, geldim diye inledi. Osman sikini çıkardı, Leyla’nın göt deliği genişlemişti.
Osman bana dönüp yenge seninle de yapalım mı dedi? Ben de ne götten mi yo katiyen olmaz demiştim. Osman da lütfen yengecim, hep senin o kocaman götünü hayal ettim deyince, bende sapık herif seninki çok kalın, amıma zor girdi, götümü parçalar bu deyip sikine dokundum.

Bu arada Leyla da Osman’a sarılmış sikini okşuyordu, leyla da; hadi ama Derya oğlan istiyor işte deyince, bende kızım sendeki göt bende yok, senin götüne metrelerce yarak girmiş, benimki öyle değil deyince, Leyla da ay kız alışırsın, krem de var bak dedi. Osman ise bana sarılıp öpmeye başladı bir yanda da hadi yengecim lütfen deyip beni önüne domaltmaya çalışıyordu. Bende biraz istekli ama nazlı bir tavırla yapma olmaz derken Osman’ın önüne domalmıştım, Osman şevkle götümü okşayıp, çok güzel götün var yengecim deyip götüme öpücükler konduruyordu, bende yavaş yap bak deyip bacaklarımı araladım belimi indirdim, Osman işaret parmağıyla göt deliğimi kremlemeye başladı, işaret parmağını götüme sokmaya başladı, sonrada biraz daha kremleyip iki parmağını götümde hissetmeye başladım, içimde bir heyecan birazda korku vardı tabi ki, ilk kez yapacaktım. Leyla da Osman’ın siki inmesin diye sikini ağzına alıyordu. Osman sikini de kremleyip, sikinin başını göt deliğime dayadı, biraz yüklendi, ben ayyyyy yavaş demiştim, sikinin başı göt deliğimi zorluyordu, ama girmiyordu, Osman sikini kavrayıp göt deliğime dayayıp gene yüklenince başı girmişti, tabi benimde canım yanmış ayyyyy diye ciyakladım, Osman belimde beni kavradı, sakin yengecim dedi, bende ayyy Osman çok büyük bu çıkar, dedimse de Osman beni götden sikmeyi çok istediğinden bırakmıyor, canım yengecim alışacaksın diyordu. Leyla azgını da götümün yanaklarını ayırmıştı, Osman’a bi daha yüklen deyince, Osman sikini bastırınca biraz santim santim girmiş, bende sikin her ilerleyişinde ayyyyyyyyyy diye bağırıyordum, iyi ki kocama uyku hapı vermiştim, adam bu sese uyanıp bizi böyle görse kalpten giderdi, ay çok büyük yavaş diyordum.

Canım yanmıştı, Osman yarısını güç bela sokabilmişti, biraz git gelden sonra ben alışınca tamamını sokmak için tekrar yüklendi, ben gene can haliyle ayyyyyyyy yırttın götümü diye ciyaklasam da Osman koca sikinin tamamını götüme sokmuştu, siki benim daracık götüme girerken Osman’da müthiş zevk alıyor, uhhh yengecim daracıkmış diye sesler çıkarıyordu.Götümün deliği biraz genişlemiş gibiydi fakat Osman’ın siki kalın olduğundan sokarken gene de acıyor isterik isterik ayyyayyy diye inliyordum. Leylada amcığımı okşuyor, böylece biraz acısa da zevk almaya başladım. Osman’da memelerimi yapışıp tempoyu artırdı, şak şakk diye ses çıkarıyor, Osman’ın taşaklarını amcığımda hissediyordum. Biraz alışmıştım, böyle git gelden sonra Osman sıkıca beni kavrayıp sikinin tamamı götümde uhhhhh yapıp boşalmıştı. Osman döllerini götümün içine boşaltmıştı, sonuna doğru acıyla karışık zevk almıştım. Osman sikini çıkardıktan sonra götüme eliyle şaplatıp, ohhh yengecim çok güzeldi, dedi.Ben ise olduğum yere yüzükoyun götüm havada kalmış yığılmıştım. Göt deliğim zonkluyor, Osman’ın dölleri delikten akıyordu, yattığım yerden bitkin halde ayyy Osman bitirdin beni, azgın erkek dedim.
Ogün sabaha kadar iki azgın karı ve sikici erkeğimiz Osman’la değişik sikişlere daldık, Osman durmak bilmiyor, makine gibi çalışıyor, sürekli sikini havaya dikiyordu, işte böyle sabaha kadar Leyla ve benim haşatımızı çıkardı. Bir ay sonra Osman iş arkadaşlarıyla ayrı bir eve çıkınca, bizden ayrıldı, bende azgın erkeğimden ayrı kalınca salondaki kanepeye uzanıp bacaklarımı havaya dikip Osman’ın sikinin hayallerini kuruyordum.

About Derya

Check Also

Spor hocamla yasadiklarim

Ben Can.22/180/75 profilinde beyazca tenli biritim.Benim cocukluktan beri kilo sorunum var.Ne yaparsam yapayim ne yersem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gaziantep escort ataköy escort istanbul escort

gaziantep escort

beylikdüzü escort

istanbul escort bayan

istanbul escort

avcılar escort

porno seyret

türbanlı porno izle

beylikdüzü escort bayan

beylikdüzü escort

avcılar escort

ataköy escort

sex hikayeleri

bahçeşehir escort

esenyurt escort

beylikdüzü türbanlı escort

avcılar escort bayan

porno izle

istanbul escort

escort beylikdüzü

hd porno

beylikdüzü escort bayan

beylikdüzü escort

beylikdüzü escort bayanlar

ataköy escort

porno izle

izmit escort

mersin escort