Home / Aldatma Hikayeleri / Kocamın Yeğeni 40 Yaşımdan Sonra Bekaretimi Adeta Yeniden Bozdu

Kocamın Yeğeni 40 Yaşımdan Sonra Bekaretimi Adeta Yeniden Bozdu

Merhaba değerli seks hikayesi okuyucuları. İsmim Neriman. 43 yaşında 1.72 boyunda 56 kiloyum. Süt beyazı tenli, dolgun göğüslü, 14 ve 9 yaşlarında iki kızı olan evli bir kadınım. Kocam Sinan 47 yaşında ve matematik Öğretmenliği yapmakta. Kocam ve ben, İzmir’liyiz. Kocamın tayini uzun süre önce Bursa Mudanya’ya çıktı. 5 yıldır burada yaşamaktayız. Kocam biraz geç sayılabilecek yaşlarda tanıştık anlaştık ve evlendik. O zamanlar ben 29, kocam ise 33 yaşındaydı. Evlendikten sonra mutlu saygılı ve sevgi dolu bir evlilik yaşantımız oldu. Cinsel açıdan da öyle çok tatmin edici olmasa da doyurucu sayılabilecek bir karı koca hayatımız vardı. Sinan gayet anlayışlı kibar ve olgun birisidir. Onunla evlendiğimde hamileydim. Fakat Sinan bunu bilmiyordu. Çocuğumun babası Sinan’dı elbette. Gerdek gecesini kadar dayanamamıştık. Evlendiğim gün yaklaşık 1,5 aylık hamileydim. Her neyse aradan yıllar geçtikçe bir birimize olan tutkumuzda azalıyor, cinselliğimiz monoton bir hal almıştı. Sinan’ın sınavları dersleri hafta sonu kursları derken yoğun bir tempodaydı. Bu da yetmezmiş gibi okula müdür yardımsı olunca benim am iflas bayrağını çekti.

Sinan’da eski arzulu günlerinden pek uzaktaydı. Adet dönemlerini zaten sayma, ayda 2 kez sevişirsek ne ala. Hele 3’e çıkarabilirsek, bayram ediyordum o derece yani. Varın siz düşünün. Kocamla cinsel hayatımız kötü olsa da hemen, orospuluk yapayım, kendimi siktireyim gibi düşüncelerim olmadı. Fakat itiraf etmeliyim ki o dönemlerde iyice porno müptelası olmuş, hatta internetten, vibratör bile satın almıştım. Bu sayede kendimi biracık da olsa rahatlatabiliyordum. O yıl kocamın ablasının yani görümcemin oğlu bize misafirliğe geldi. Aylardan mayıs’tı. Yaz gelmiş gibi bir şeydi. Görümcem yurt dışında bir aile düğününe katılacaktı. Oğlu Serhat’ta dayımların yanına gideyim fırsat bu fırsat biraz gezer eğleniriz diye gelmişti.

Serhat 19 yaşlarında yakışıklı bir çocuktu. Ağzı iyi laf yapan, espirili, cana yakın biridir. Dayısıyla da benimle de arası iyidir. O gelince ev biraz şenlendi. Kocam yoğun olsa da Serhat’la çıkıp dolaşır çocukları gezdirirdik. Akşamları kocam odasına çekilir sınav, kağıdı okur, karne notları hazırlardı falan. Ne de olsa eğitim yılının kapanmasına az bir zaman kalmıştı. Hal böyleyken, çocuklarında okulu olduğu için erkenden onları yatırır, o akşam ki duruma göre, çayımızı ya da meşrubatımızı, pastamızı çerezimizi alır, oturur, Serhat’la televizyon seyreder, sohbet ederdik. Serhat’ın evde olması psikolojik olarak bana çok iyi geldi. Evin içi renklendi adeta. Bazı akşamlarda da oturup karşılıklı içerdik.

Akşamları güzel bir rutinimiz vardı sizin anlayacağınız. Fakat bu süreçte gözüm ara sıra serhatın kasıklarına dikiliyordu. Elimde değildi bakmadan edemiyordum. Bu kaçamak bakışlar sıklaşıp duruyordu. Serhat zaten şortla gezen birisidir. Hele birde penye tarzı şort giyindi mi bütün erkekliğinin kabarıklığı meydana çıkıyordu. Havalar zaten iyice ısınmıştı akşamları bile durulmuyordu. Ben de fırsattan istifade, özellikle de oturup içtiğimiz akşamlar dizlerimin üstüne ancak uzanan hatta oturduğumda baldırlarımı bile zar zor örten, siyah renkte hafif bir elbise giyiniyordum. Birde ayak ayaküstüne attım mı tamamdı. Serhatcım garibim elinde olmadan sertleşirdi. Bacaklarıma baktığı anları yakalardım. Sonraları çamaşır bile giymeden oturur oldum. Onu azdırmak beni de tahrik ediyordu. Akşam herkes odasına çekilince Sinan’ı dürter sevişmek istediğimi söylerdim. Her zamanki gibi yorgunsa vibratörü alır banyoya geçerdim. Yok sinan da sevişmeye arzuluysa 10 dakkada boşalır ben yine bi halt anlamazdım. Sonuç yine elimde vibratörle banyo yollarına.Ama sinanla sevişirken hatta vibratörle rahatlarken bile serhatı hayal etmeye başladım. Eğlencesine tabi. Onu düşünmek dha bi azdırıcı oluyordu sevişirken.

Yine içtiğimiz bir akşam serhatı azdırmış ve odama gitmiştim. Azgındım alkolün etkisiyle de daha cesurdum. Sinana gel düzüşelim dedim. O da içkiliydi. Ama canı istiyordu. Daha adam akıllı öpüşemeden hemen sikini içime yerleştirmeye kalkıştı. Siki tam sertleşmediği için de içime rahat giremedi. Ayık haliyle beceremiyordu ki sarhoşken becersin. Yine beni doyurmadan Sinan boşaldı. Üstüme yığılıp kaldı. Sızmıştı. Üzerimden zar zor attı yatağın diğer yanına. Çırılçıplak uyuyakaldı. Benim geceliğim üzerimdeydi. Ben yine vibratörü almış banyoya gidecektim ki, dedim ya alkolün cesaretiyle serhat’ın yattığı odaya daldım. Serhat daha uyumamıştı telefonla uğraşıyordu dostlar gençlik dediğin böyle bişeymiş. Okadar içtik ettik çcuk hala dipdiri duruyordu yatakta. İçeri girdiğim de irkildi. Hayrola yenge odaları şaşırdın herhalde diye güldü. Ben de hayır asıl şimdi doğru odadayım dedim. Yanına uzandım. Yenge napıyorsun dedi. Parmağımla onu susturdum. Daha fazla zorlaştırma dedim. Ne olacağı belli neden geldiğimi biliyorsun,cesaretim zaten pamuk iplğine bağlı, vazgeçip gitmeden gel şu işi yapalım dedim.

Serhatı cesaretlendirmek için dudakları yapıştım. Öpüşmeyi çok seviyordum. O da bacaklarımı okşamaya ve benimle öpüşme başladı. Heyecandan her ikimizde nefes nefese olduk. Bu arada ben de onun sikini okşuyor şortunu sıyırmaya çalışıyordum. Serhatın atletini ve şortunu aceleyle çıkardım. Benim üzerimde saten, askılı mor bir gecelik vardı. İçimde ne çamaşır ne de sütyen yoktu. Serhatın siki harika ve damarlıydı. Onu ağzıma alıp bir güzel sömürdüm. Saçlarım kısa olduğundan tutmasına gerek bile almamıştı. Öyle güzel yalıyordum ki sikini amım şırıl şırıl olmuştu. Kocamın siki serhatın kinin yarısı kadar kalırdı. Serhat beniyatağa yatırdı. Geceliğimi iyice sıyırıp amıma yumuldu. Öyle bir yaladı ki ne vibratör ne de başka bir şey bu hazzı vermiyordu. Serhat amımı yalarken ben boşalmıştım.Sonra üzerime çıktı dudaklarıma yapıştı ve avcuna tükürmemi istedi. Ardından bacaklarımı iki yana ayırıp sikini bir anda amıma kökledi. Ama ne kökleme Acısından gözüm yaşadı. Amımdan hafifçe kan geldi. Serhat ne o yenge bakireliğin sapasağlam duruyordu heralde diye alay etti dayısıyla. Sahiden o kan neden nasıl geldi hala anlayabilmiş değilim. Serhatla aramızda tahrik edici bir cümle halini aldı bu olay. Yengemin kızlığını ben bozdum diye. Serhat kökledikçe acı yerini haza bıraktı. Öyle güzel sikiyordu ki inlemeden duramıyor sesimi zar zor bastırıyordum. Havanın sıcaklığı yüzün yapış yapış terledik. Terlemek az kalır resmen sular süzülüyordu üstümüzden. Serhatın alnındaki damlalar peşi sıra üstüme damlıyor yatak her ikimiz yüzünden su içinde kalıyordu. Serhat ileri geri gidip geldikçe taşakları göt deliğime çarpıyor çıkan şaap şaap şaap sesleriyle daha da azıyorduk.

Serhat sikini amımdan çıkarıp masanın üstündeki kreme uzandı avucuna döktükten sonra beniters çevirip domalttı. Amının kızlığı gitti yenge sıra göt kızlığında dedi.Fakat üniversite okuduğum yıllarda o zaman ki sevgilim zaten beni götümden sikmişti .Hem de defalarca. Bunu Serhatla paylaştım. Tüh be ama olsun aradan yıllar geçmiş dedi. Göt deliğimi bir güzel kremleri yavaş yavaş sokmaya çalıştı. Ama olmuyordu. Alamıyordum içime. O gece göt sikme faslını başka geceye erteleyip am sikişinden devam ettik. Kremin etkisiyle serhat yağ gibi kayıyordu içime.

Çok geçmeden serhat tekrar beni domalma pozisyonundan çevirip sırt üstü uzattı yatağa. Üstüme abandı sikişeli neredeyse 1 saat olmuştu. Ben antrenmansız olduğumdan yorgunluktan ölüyordum.Serhat elleriyle bileklerimi kavradı ve iki ayrı yana açıp yatağa bastırdı. İyice abandı üstüme. Gidip gelmeleri hızlanmıştı. Bir iki derken kasıla kasıla fışkırttı içime. Öyle boşaldıki amımdan taşıyordu dölleri. Sıcak sıcak akışkan döller of of ne güzeldi .

Serhat boşadıktan sonra içimden hemen çıkmadı üzerime yığılıp kaldı. Nefes nefeseydik zaten aklımız yavaş yavaş toparlanıyordu. O gece 7 defa boşaldım. Serhat 10 dk kadar üstümde uzandı sonra yana çekildi. Serhatın dudaklarına bir öpücük kondurdum ve banyoya koştum. Çok ses çıkarmadan duş alacaktım ki peşimden serhat girdi içeri. Musluğu açıp beni duşun içindeki duvara yasladı. Dizlerinin üstüne çöküp bacaklarımı öpüyor arada ısırıp yere kadar eğiliyor ayaklarımı yalıyor, parmaklarımı emiyordu. Topuklarıma varıncaya kadar yaladı ve öptü.

Sonra arkamı çevirip sabunla götünü ve amımı köpükleyip suyla duruladı ve başladı göt deliğimi yalamaya. Dizlerim bağı çözüleli çok olmuştu. Titriyordum adeta. Ardından ayağa kalkıp beni yere çöktürdü ve sikini şahlandırmama izin verdi. Serhatı yalatıp sertleştirdikten sonra 1 postada duşta koydu bana.Ama ne koyma. Dizlerimin titremesi yüzünden ayaktaduramıyrdum. Kalp krizi geçireceğim sandım bir an için. Ardından duşun altında biraz daha seviştik. Bu öylesine sıradan bir sikişme değildi. Bu delikanlıya aşık oluyordum. Gençlik duygularımı heveslerimi canlandırmıştı sanki. Serhtımı ellerimle şampuanlayıp yıkadım o duştan çıktıktan sonra bende yıkanıp çıktım. Ve kocacığımın yanına uzanıp derin bir uykuya daldım. Ertesi gün uyandığımda öğlen 2 ye geliyordu saat. çamaşırım ıslaktı. Kanla karışık serhatın içimde kalan dölleri akmıştı. Gece temizlenmeye çalışsamda hepsi çıkmamış belikli.

Ertesi gün gördük ki yatak döşek mahvolmuştu. O geceden sonra serhatla düzüşemedik. 2 gün sonra İzmir’e döndü. Dayısına karşı mahcuptu. Gözlerini kaçırıyor benimle bile eskisi gibi rahat konuşamıyordu. Baş başa kaldığımızda dayısı olmadığı için biraz daha rahattı. İyi haber, yaz tatilinde biz de İzmir’deolacaktık. Üstelik kocam müdür yardımcısı olduğuiçin normal öğretmenlerden daha az tatil yapacaktı. Sene sonu sorumluluk sınavları üniversiteye gidecekler için tercih programları v.s.Bu da Serhatımla daha fazla sikiş yapmak demekti.Kafama koymuştum onunla her fırsatta sevişecektim. Artık ne kocam nede seks oyuncakları bni doyuramazdı. Kocamı, ailemi seviyorum ama serhatla olanlardan da vazgeçemem. Zaten bu iş başka türlü olamazdı. Ben yabancı, hiç tanımadığım birinin altına giremezdim. Evet düşünüyorum da olması gereken en iyi şekli oldu.

Nitekim serhat İzmir’e döndükten 10 gün kadar sonra bizde hazırlanıp yola çıktık. Kocam bizden 2 hafta snra yanımıza gelecek izmir’de en fazla 15-20 kalıp tekrar okula dönecekti. İzmir maceramızı başka bir yazımda anlatırım. Orada serhat baya-baya yeni kocam gibi bişey oldu çünkü. Görüşmek üzere canlar.

About Neriman

Check Also

Ablam ve Kocam

Merhaba sevgili hikaye okurları, ben Fatma, 35 yaşında, esmer 1.60 boyunda güzel alımlı bir bayanım, …

One comment

  1. “Baldir”, diz altinda, Kaval kemiginin arka ksimidir. Senin dedigin, “Oyluk” tur. Diz`in üst-Arka veya ön kismi. Degil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gaziantep escort

gaziantep escort

beylikdüzü escort

istanbul escort bayan

istanbul escort

avcılar escort

porno seyret

türbanlı porno izle

beylikdüzü escort bayan

beylikdüzü escort

avcılar escort

ataköy escort

istanbul escort

bahçeşehir escort

travesti porno

esenyurt escort

beylikdüzü türbanlı escort

avcılar escort bayan

porno izle

istanbul escort

escort beylikdüzü

hd porno

ataköy escort

beylikdüzü escort bayan

beylikdüzü escort

beylikdüzü escort bayanlar

porno izle

izmit escort

mersin escort