Home / Seks Hikayeleri / CD Olarak Devamı Geldi

CD Olarak Devamı Geldi

Herkese merhaba,
İlk hikayemi ve Girayla yaşadıklarımı yazdıktan sonra finalini nasıl getirdiğimi de burda yazmak istedim. Evet ilk hikayemde nasıl başladığını ve ilk nasıl kendimi birine gösterdiğimi ve başladığını yazmıştım. Burada amacım içimdekileri paylaşmak ve ilk defa birilerinin okumasını sağlamak olduğu için de tüm heyecanıyla detaylarıyla paylaşmak istedim ve istiyorum. Girayla o günden sonra ailesinin ani bir kararla İstanbul dışına taşınması ve okul değiştirmesi nedeniyle kendimizi 1 adım ilerisine taşıyamamıştık. Bense o günden sonra daha da özgür hisseder her şeyi gizlice yaşar olmuştum. Benim için en önemli konu gerek kendi hayatım gerekse ailem için gizlilik olmuştu.

Arada farklı sosyal medya kanallarından tanışıp görüştüklerim olmuştu ama hiç biri beni bir adım ileriye taşımıyordu. Lise ve üniversite bitmişti en büyük şansım üniversiteyi istanbul dışında kendi evimde yaşamak oldu. Kendime güvenim gelmiş artık harçlığımın bir kısmıyla dilediğim iç çamaşırları, çoraplarımı, topukluluları ve elbiselerimi almaya başlamıştım. Hatta istanbulda bulunduğum bir hafta sonu kendimi keşfetmek için heyecandan elim titrer bir şekilde dar deliğime en uygun anal oyuncakları bir sexshptan da almıştım. Bunlarla okul sonrası evde yalnız kaldığımda giyinip bol bol oynuyor ev içinde topuklu terliklerimle, babydoll, tül sabahlıklar, kışın çoraplarımla ojeli ve bakımlı ayaklarımla rahatça dolaşıyordum. Kaşlarımı inceltmiş saçlarımı biraz daha uzatmış jöleyle arkaya doğru tarayıp sexy bir kadın olmayı başarıyordum. Hatta arada çok abaza apartman görevlisine bile kırıtıyordum. Ama hiç içeri bile davet etmedim çünkü fazlasıyla bakımısız nefesi 3 metreden sigara kokan birisine kendimi ifşa etmek istemiyordum. En çok yaptığım çok dar skinny kotumla arada karşısına çıkıp siparişlerimi teslim almak beni kesişini izlemek oluyordu sadece bir kere kırmızı ojeli ayaklarımla çorap giymeyi unuttuğum için yakalanmıştım onda da nutku tutuldu ama amacım asla duygularıyla oynayıp onunla alay etmek değildi. O yıllarda tek ilgim sınıf arkadaşım Serkan’dı ama onu çok sonra başka bir hikayede anlatacığım bu bölüm Giraya ait.

Üniversite yıllarımda iyice özgürleşmiş içimdeki kadının nasıl olduğunu keşfetmiş sürekli bakımlı olmayı öğrenmiş bu sayede dakikalar içinde kadın tarafımı özgürleştirmeyi kendime yakışanı seçmeyi başarmıştım. Mezuniyet sonrası istanbula dönüş benim için çok zordu aile yanında olmak her an bakımdan uzak olmak yakalanırım korkusuyla aileden gizli olmak anlatılmaz yaşanır bir zorluktu şimdi yaşayanların ne hissettiğini iyi biliyorum. Dönüş sonrası kurumsal iş yaşamım takım elbiseli ceket ve kravatlı yaşamı yani lise yılları gibi üniformalı hayat başlamıştı. Bununla birlikte aldığım düz veya dantelli g-stingleri tangaları kışın çorapları içime giyip üzerime üniformamla işime gittiğim bir süreç de başlamış oldu. Artık iş platformlarına üye olmaya başlamış bazı aktivite ve davetlere katılmaya başlamıştım. Katıldığım davetlerde ve kurumsal hayattaki kadınlar bana nasıl daha iyi bir kadın olmam gerektiği konusunda da örnek olmaya başlamış en iyi kombinleri kalem etekleri bluzları topukluluları jartiyer takımları hatta arkası çizgili jartiyer çoraplarımı seçer nasıl en iyi makyaj yapılırı öğrenmiştim. Ama yerim dardı oynayamıyordum aldığım kıyafetleri çoğu zaman saklayamıyor kendimi tatmin ettikten sonra atmak zorunda kalıyordum. Keşke Giray olsa dediğim bir dönemdi nerdeyse duvarları tırmalar lütfen artık biri karşıma çıksa da beni becersin istiyordum. En iyi iç çamaşırlarımı giyip jartiyer çorap ve topuklularımla yalnız kaldığımda oturup Girayın beni becerdiğini hayal ederek anal vibratörümle oynamanın ötesine geçmeliydim.

Derken bir iş sosyal medya platformunda kendi profilimi oluşturmuştum. Derken acaba deyip içimde bir heyecanla Girayı aradım ve karşımdaydı. Mesaj attım ve nasılsın diyerek formal resmi bir şekilde yazışmaya başladık sanki hiç bir şey olmamış yaşanmamış gibiydi. Telefonlarımızı aldık ve mesajlaşmaya başladık. Orda ne günlerdi deyip konuyu yokladım ve gülücük atıp neden görüşmüyoruz dedi. Bende şimşekler çakmış kafamda kombinler oluşmuştu. Aradan 2-3 gün sonra hafta içi nasıl planın uğrasana bana dedi ben de neden sende yemek yemiyoruz sipariş verelim güzel bir şarap masası kuralım dedim. (rakı çok erkek erkeğe hissetmek istemediğim için hep şarap tercihim oldu cd olduğumda) Böylesi çok daha güzel olur dedi. Uğramak çok ayak üstü gibiydi arayı uzun uzun kapatmalı geceyi özel kılmalıydık.

O akşam yakın bir AVM ye gittim ve ilk etapta yeni topuklular elbiseler ve güzel bir parfüm seçtim (geceye özel gucci guilty). Gay hikayeleri Akşam eve gidince tekrar aldıklarımı denedim çok güzellerdi ve şimdi 3 farkı kıyafet kombini oluşturmalıydım biri oturup yemek öncesi sohbet diğeri yemek sırasında ve sonrası finale hazırlıcak. CD olduğumu tümüyle Giray görmeli ve onu da kendimi de özel hissettirmeliydim. Bir kombin kısa pileli bir etek ve bluzdan oluşan siyak çorapla giyilecek diğeri de simli bir siyah kısa bir gece elbisesi. İlk hikayemi okuyanlar zaten minyon olduğumu ayak numaram 39-40 olduğu için çok rahat topuklu bulabildiğimi tahmin edeceklerdir. Diğer detaylar ilk hikayemdeydi zaten. Yeni siyah bir jartiyer seti g-sting arkası çizgili calzedonia jartiyer çorap hepsini gözüm kapalı almıştım. Hepsi o kadar rahat olmuştu ki bedenim inanılmaz kadın ve parfüm sonrası dişiydi. Hepsini buluşmadan 2 gün önce denedim. Sadece küçük bir heyecan ve ilave kombin Girayın isteği ile 1 gün önce değişti.

Bana telefonla kurumsal hayatta çalışan siyah diz üstü kalem etek beyaz gömlek siyah veya antresit renk çorap giyen ayaklarında da babet olan kadınlardan çok etkileniyorum diyinceye kombin değişikliği bana göründü ama zaten ben de bunu etrafımdaki kadınlardan öğrenmiştim ve şimdi onlar gibi olmak beni biraz daha heyecanlandırmıştı. Hep onları dünür nasıl becerildiklerini nasıl zevk aldıklarını merak ederdim. Elbette hemen o gece tüm kıyafetleri aldım.

Ertesi gün yani buluşmanın olduğu gün akşam üstüne doğru Giray bana bir mesaj atarak yemeği saat 9 gibi yapalım oturduğum apartman daha da sakin oluyor dedi. Başta anlamadım neden diye sorduğumda bana üzerinde bir pardesü içinde hoşuma giden kurumsal kadın kıyafetleriyle gelmeni seni öyle karşolamak istiyorum da ondan dedi. Bu arada ben halen kırmızı oje seviyorum dedi. Mesaj alınmıştı ama ben şok olmuştum çünkü ilk defa bu şekilde evden çıkmak zorunda kalacaktım ve Giray beni direkt böyle davet ediyordu. Gülücükle cevap verdim ve bakarız dedim. Çünkü evden aileyle yaşarken böyle çıkmak zordu.

Ben gene tüm hazırlıklarımı yapmaya başladım önce kendimi her anlamda temizledim (anlayanlar bilir) ayaklarıma zaten hazır olan ojelerimi sürdüm kurumasını beklerken çantama tüm kombinleri dönerken ve eve girerken giymek için gündelik kot vs de koydum. Girayın benden istediği takımlarsa yatağın üzerinde duruyordu en son ya giyecektim ya da çantaya koyacaktım. Kararım evin o saatlerde uygunluğuna bağlıydı. Şans mı kader mi bilinmez telefonum çaldı arayan babamdı annemle bir yemeğe davetlilerdi ve geç geleceklerdi ben de tamam dedim ve havalara uçtum çıkış rahattı ya araba kullanma. Onu düşünmeden son kez tüm vücuduma güzel kokan kremimi sürdüm yer yerim yumuşacıktı ve inanılmaz güzel kokuyordum. Bornozumu çıkartıp beğenerek aldığım g-stingimi ve onunla uyumlu dantelli beyaz gömlekten görünen siyah sütyenimi giydim tenim beyaz ve sarışın olunca siyah en yakışan renk oluyor. Sonra sakince ayak parmaklarımı gösteren bilenler için 6 den antresit rengi kilotlu çorabımı giyim. Beyaz fit gömlek, diz üstü kalem eteğimi ve en sonda da babetlerimi giyip aynada kendime baktım. Saçlarım arkaya taranmış jöle ile kabartılmış mavi gözlerimde siyah rimel ve puslu simli eyeliner (kirpikler arabadan inerken) yüzümde pudra ve terakkota ile makyajım son rötuş öncesi tamamdı. Eveden çıkış ve arabaya gitme heyecanını pas geçiyorum yola koyuldum.

Girayın evinin önüne gelmiştim ve mesaj attım o da tamam alt kapıyı açıyorum dedi arabayı park ettim ve farklı bir muhitte olduğum için görünmek umrumda değildi hele de gece vakti. Çıkmadan önce makyajımı tamamladım trench pardesümü giyip arabadan indim. Serin bir hava ama çoraplarım beni çok güzel tutuyordu. Ana kapıya geldim kimsecikler yoktu asansöre bindim ve yıllar sonra Girayın kapısının önündeydim. Dışardan bakıldığında siyah trench pardesü, ince çorap ve babetlerim görünüyordu. Denizcim ne çok yoruldun bu gün değil mi kurumsal hayat böyle işte diyerek beni içeri davet etti. Sonraki davetlerini ayrıca yazıcam. Elindeki çantayı ve pardesünü içerdeki odaya koyup rahatlayabilirsin dedi. Üzerimdeki pardesüyü çıkarttım çantamı koydum içindekiler buruşmasın diye çıkartıp odadaki yatağın üzerine koyum derin bir nefes aldım ve kapıyı açıp dışarı çıktım ve beni salonuna aldı. Bir köşede hazırlanmış sofrayı görmek beni çok etkiledi. Sofra harika görünüyor dedim o da bana senin için hazırladım Denzicim dedi. Önce sana güzel bir kokteyl ikram edicem dedi ben de biraz heyecanlı ve rahatlamış bir şekilde salona oturdum loş bir ışık vardı tam istediğim utangaçlığımı atacak bir ortamdı. Bana güzel bir tatlı kokteyl getirdi ve karşılıklı sohbete başladık. Yurt dışı bağlantılı bir firmada yabancılarla çalışıyormuş daha sonraki hikayede nasıl tanıştığımızı anlatıcam. İş yaşamında belli bir başarıya ulaşmış ve durumuda fena sayılmazdı ben de kendimden bahsettim ama sekse dair bir şey konuşmadık. Uzun uzun böyle bir kadınla oturmayı hep istemiştim dedi bu da sen olunca çok heyecanlıyım muazzam bir değişim ve harika görünüorsun dedi. Farkında olmadan konuşurken babetimin topuğu ince çorabımdan sıyrılıp kayıyor aşağıya düşüp sallanıyor sonra tekrar topluyordum tam bir kurumsal kadın olmuştum iyi bir gözlemcinin ötesinde yaşayan olduğumu fark ettim. Yaklaşık 1 saat sonrasında hadi yemeğe geçelim dedi. Ben de bu güzel davete kurumsal kalmak istemiyorum dedim ve o da çok mutlu olurum dedi. Üzerim değiştirmek için izin istedim. Bu arada ondan tek istediğim gece yemekte elit bir kadınla gece yemeği olduğunu buna göre karşısına çıkabileceğimi utandığımı söyledim şüphen olmasın dedi.

Gece elbisem hazırdı daha önce prova ettiğim için hangi sırada olması gerektiğini biliyordum. İçimde değiştirdiğim tek şey aldığım arkası taşlı önü kapalı benim çok da büyük olmayan aletimi saklayan g-sting oldu üzerime gene sevdiğim 6 den siyah ince kilotlu çorap ve elbisemi giydim. Babet yerini 10 cm sivri siyah topuklu stilettoya bıraktı. Aynada makyajımı tazeleyip parlak patlak olmayan kırmızı pudralı rujumu sürdüm ve çıkmaya hazırdım. Derin bir nefes….

Kapıdan çıktığımda o da kumaş bir pantolon üzerinde beyaz bir gömlek uygun bir çift ayakkabı ve ceketle karşımdaydı. Ooo çok yakışıklı olmuşsun dedim sen de muhteşem bir kadınsın Deniz dedi ve beni sofraya davet etti. En ufak bir ima ve küçümseyici bir tavırla karşılaşmadım. Şarabımızı içiyor yemeğimizi yiyiyor ve arkada çalan slow müzikle sohbet ediyorduk. Ben iyice şarapla rahatlamış çekingeliğimi iyice atmıştım makyaj tazelemek için izin istedim ve rujumu tazeleyip parfümü de sıkıp tekrar keri döndüm. Bu sevdiğim bir müzik diyerek benimle dans etmek istediğini söyledi. Boyu uzun ve yapısı zaten iriydi 10 cm stilettolarım işe yaramış ona yaklaşmıştım. Birlikte dans etmeye başladık çok özlemiştim hatırlıyor musun o günü diye sordum hiç unutmadım dedi. Nasıl diye sordum sırtın dönüktü dedi ve beni çevirip kendine çekti. İlk sana böyle yaklaştım dedi o an yutkunamadım nefesim kesildi heyecandan titriyordum. Fark etti ve demek sen de hatırladın dedi sadece heyecandan evet diyebildim.

Bu sefer çok daha güzelsin ve tam hayallerimdeki gibi bir kadın olmuşsun dedi. Sonrasını sana hatırlatmak istiyorum dedi. Arkamdan bana sarılmaya elleriyle belime sarılmaya devam etti. Yavaşça sertliğini tam da kalçamda hissetmeye başlamıştım ki kulağıma seni ben soymayı hayal ettim sen bu sefer hiç bir şeye dokunma ve tadını çıkart dedi. Sadece nefesimle sesim birbirine karışarak tamam diyebildim. Yavaşça ellerini belimden çekip omuzlarıma koyarak omuzalarımı rahatlattı sonra beni boynumdan yavaşça aşağıya sırtımdan öptü. Sonra aşağıya ayak bileklerime kadar inip ayak bileklerimden tutarak elleriyle yukarıya sakince yukarıya kalçalarıma kadar bir kadını aratmayacak kadar düzgün ve uzun bacaklarımdan kalçalarıma kadar ellemeye devam etti. O an gözlerimi kapatmış kendimi Girayın ellerine teslim etmiştim. Elbisemin eteğini sakince okşayarak yukarıya doğru belime kadar kaldırdı ve taşlı g-stingimi görünce sen de çok istemiş ve hazırlanmışsın bundan sonra bunarı sana ben almak istiyorum diyerek kalçalarımı popomu öpmeye başladı. Ne olacaksa olacaktı tüm yılların arası o gece kapanacaktı bunu çok iyi biliyordum ve kendimi sonsuz teslim etmiştim. Yukarıya doğru kalktı ve beni kendine çevirerek dudaklarımdan öpmeye başladı bana sarılmış beni öpüyor arada dudaklarıma ısırıklar atıp beni delirtiyordu. Elimle sertliğine dokundum ama şimdi değil dedi. Beni masaya doğru hafifçe çekti arkama geçip iki elimi masaya dayadı ve popomu yukarı kaldırdı eteğim yukarda belime sıyrılmış içimde taşlı stringim üzerinde çorabım ve ayaklarımda topuklularımla bacaklarım iki yana ayrılmış şekilde duruyordum. Bana bekle geliyorum dedi ben de önümdeki şarap kadehinden biraz daha rahatlatması için bir iki yudum alma fırsatı buldum.

İçeri gidip geldi ama arkama dönmedim sadece geldim dedi ve kendini rahat bırak dedi. Seninle çok rahatım dedim. Bana doğru yaklaştı ve çorabımı popomun hemen altına kadar indirip stringimi yana çekip deliğimi yalamaya başladı o an başka bir boyuta geçtiğimi ve sadece aldığım zevkten masanın masanın bir an üzerine yığıldığımı hatırlıyorum yavaş ve okşayan dil darbeleriyle deliğimin üzerindeydi. Durunca tekrar kendimi toparlayıp kalktığımda sadece gözümün ucuyla Giraya baktım ve elinde benimde kullandığım kayganlaştırıcı bir jel gördüm içime girmek istediğini düşündüm ama sonradan diğer elinde bir tarafı parlak taşlı diğer tarafı ucu sivri ama tokmak gibi metal bir anal plug tuttuğunu gördüm. Ucunu jelle bulayıp deliğime dokundurmaya başladı. Hayır demeden kabul ettim benim de sevdiğim oyuncaklardan biriydi uzun uzun alıştırıp oynarken yavaşça içime itti ve tüm bedenim titreyerek tüm nefesimi çektiğim anda gözlerim açıldı. Plug içimdeydi ve ondan bile zevk almıştım. Sonra stringimi yerine oturtup çorabımı yukarı kaldırıp beni kendine çekti. elimi aletine attığımda çoktan uyanmış hareketlenmişti ve ben de şimdi izin sırası bende diyerek anal plug içimde son kombinezonumu giymek için odaya gittim.

Jartiyer takımımı çantadan çıkarttım çorabım hazırdı üzerimdekileri sıyırarak çıkarttım. Bedenim zaten hazırdı ama dahası için arkadan tek çizgi jartiyer çorabımı giyip jartiyerimi bağladım üzerime rahat uzun tül dantelli sabahlık karışımı kıyafetimi giydim makyajımı son kez tazeledim ve dışarıya jatiyer takım topuklu g stringim ve üzerimde siyah tül elbiseyle çıktım. Bu sefer Giray oturuyordu ve önüne kadar yürüyüp durudum durduğum yerde tam bir tur attım ve tüm güzelliğimle karşısındaydım sadece offf harikasın dilim tutuldu dedi. Hiç bir şey söylemeden sadece dizlerimin üzerine eğildim ve ona doğru gidip bacaklarını iki yana ayırdım düğmesini ve fermuarını açtım içinde hiçbir şey yoktu hemen karşımdaydı sert ve ağzımda hissetmem için karşımdaydı. Önce elime aldım ve küçük bir öpücük kondurdum tam aletinin başına sonra dilimle altına dokundum ve sonra başının hepsini ağzıma soktum. Uzunca bir oral yaptım o da üzerindeki gömleği çıkarttı tamamen çıplak sert bir erkek üstelik hayalini kurduğum adam karşımdaydı.

Beni ayağa kaldırdı ve üzerimdeki tül sabahlığı çıkartarak seninle yıllar öncesinden kalan sevişme randevumuz vardı diyerek beni koltuğa yatırdı. Deliler gibi öpüşüyorduk çıplaktı üstümdeydi ve çok sertti sonra gecenin sonunda cialis aldığını itiraf etti ki destek hakkını vermişti. Bacaklarıma indi onları deli gibi öpüyor aletini her yerime tokmak gibi sürtüyordu. Tamamen teslim olmuştum. Şimdi sıra ayaklarında dedi ve topuklularımı çıkarttı yıllar sonra ilk defa ojeli bakımlı ayaklarımı çizgili jartiyer çorabın içinde gördü. Yılların hayali dedi ve öpmeye ayaklarımı aletinin arasına aldı. Sonra beni yüz üstü çevirdi ve sırtımı öpmeye bacaklarıma aletini sürtmeye devam etti boşalmasını istemediğim için sakın boşalma dedim iniltiyle. Bu gece hayır dedi geciktirici krem sürmüş ve boşalmaya da niyeti yoktu.

Beni yüz üstü köpek pozisyonuna kaldırdı ve önüme gelerek aletini tekrar dudaklarıma getirdi tam da isteğimdi tekrar oral yapmamı istedi zevkle ve tüm suları akıncaya kadar devam ettim. Tekrar arkama geçti anal plugla oynamaya başladı ve ileri geri hareketle çok nazikçe arada diliyle dokunup eliyle onu yerinden çıkartıp yere bıraktı. Arkam şimdi bomboştu ve o iri alete hazırdı. Sanki tam da onun aletine göre yapılmışçasına iyice jel kullanarak ve kondomunu da takıp yavaşça içime girdi ilk anda yavaş yavaş devam etti ve bir iki kez içime girip çıkıp durdu. Artık o senin dedi. İnanılmaz bir haz ve hızla köküne kadar soktum benden tek çıkan ses ohhhh oldu. Uzun bir süre beni arkamdan o şekilde becerdikten sonra koltuğa oturdu ve kadınım olarak üzerime otur dedi. Sırtım dönük bir şekilde oda koltuğa oturmuş ellerini belime sararak aletinin üzerine oturdum omuzlarından ve boynumdan beni aşağıya kendine çekerek bana ritim verdi tek bir bedendik ve beni beceriyordu nasıl inlediğimi zevkten nasıl bağırdığımı anlatamam. O anda boşaldığımı hatırlıyorum anal olarak uzun süre sonra ilk defa boşalmıştım her yerim titriyor kendimden geçiyordum. Zevk ve titreyerek ayağa kalktım ve sakinleşince tekrar aletini azıma aldım yeni kondomunu azımla taktım fazlasıyla tahrik olmuştu bense tam bir kadın olma hayalimle artık ayaklarım çoktan yerden kesilmiş erkeğimi uçurmak boşalmasını izlemek istiyordum.

Tekrar kucağına sırım ona dönük aletinin üzerine oturdum tamamen içimdeydi ben de erkeğimin kucağındaydım. Sonra beni ayağa kaldırdı ikimiz de ayakta o arkamda içime girip çıkıyordu zevkten inliyordum ve durup tekrar tekrar beni becermesini istiyordum. Lütfen boşal dedim onu titrerken ve inlerken görmek istiyordum. O ise bu sefer stringine boşalmak istiyorum diyerek beni tekrar koltuğa dayadı o bu sefer ayakta ben koltukta dizlerimin üzerinde ellerim koltuğun başına dayalı duruyorduk. İçime tekrar girdi ve nasıl dayanıp beni beceriyorsa koltuk duvara kadar dayanmış tüm popomda sertliği hissediyor inilti seslerimiz birbirine karışıyordu. Nasıl bir sertlik anlatamam ve büyük bir ses ve iniltiyle belime kalçama stringime ve bacaklarıma süzülerek boşaldı.

Sonra iki defa daha farklı pozisyonlarda boşaldı biri ayaklarıma diğeri yüzümeydi. Pertimiz çıkmış şekilde önce dinlendik sonra kalan şaraplarımızı yudumladık. Tekrar çantamı topladım bu esnada tekrar görüşmek istediğini uzun zamandır böyle bir seks yaşamadığını itiraf etti. Üzerime gündelik kot vs gibi eve girerken problem olmayacak kıyafetlerimi giyip eve dönüşe geçtim. Devamı var…

Dilerim beğenir ve yorum yazarsınız ben de yazmaya devam ederim…

Deniz

About Deniz

Check Also

Spor hocamla yasadiklarim

Ben Can.22/180/75 profilinde beyazca tenli biritim.Benim cocukluktan beri kilo sorunum var.Ne yaparsam yapayim ne yersem …

2 comments

  1. hımm etkileyici…

  2. hımm etkileyici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gaziantep escort ataköy escort istanbul escort

gaziantep escort

beylikdüzü escort

istanbul escort bayan

istanbul escort

avcılar escort

porno seyret

türbanlı porno izle

beylikdüzü escort bayan

beylikdüzü escort

avcılar escort

ataköy escort

sex hikayeleri

bahçeşehir escort

esenyurt escort

beylikdüzü türbanlı escort

avcılar escort bayan

porno izle

istanbul escort

escort beylikdüzü

hd porno

beylikdüzü escort bayan

beylikdüzü escort

beylikdüzü escort bayanlar

ataköy escort

porno izle

izmit escort

mersin escort